ZÁPAS
17.09.18 | kvalifik. | Jan Satral | Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-2 | Biella Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Jan Satral | Oscar Jose Gutierrez | |
1. podanie % | 26/43 (60%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/26 (92%) | 20/28 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 22/48 (46%) | 9/43 (21%) |
Vyhrané body celkom | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Jan Satral | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan Satral | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jan Satral | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Satral | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jan Satral | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Satral | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jan Satral | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Satral | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jan Satral vs. Oscar Jose Gutierrez - Vzájomné zápasy
09.09.19 | 1. kolo | Jan Satral | Oscar Jose Gutierrez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Szczecin Challenger | antuka |
17.09.18 | kvalifik. | Jan Satral | Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Biella Challenger | antuka |
Jan Satral form & Oscar Jose Gutierrez form
Jan Satral - posledné zápasy
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Filip Duda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 0-3, - Jan Satral - skreč | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Petr Vojtech | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Robin Stanek | 3-6, 1-2, - Jan Satral - skreč | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
20.08.21 štvrťfinále | vs. Mate Valkusz | - | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 4-6, 0-1, - Jan Satral - skreč | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
22.05.21 semifinále | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.21 štvrťfinále | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Robin Stanek | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Lucas Miedler | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Jack Draper | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Robin Stanek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Hajek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Illya Beloborodko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.21 štvrťfinále | vs. Aristarkh Safonov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Jurgen Briand | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 finále | vs. Marek Gengel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.21 semifinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.21 štvrťfinále | vs. Petros Chrysochos | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Oscar Jose Gutierrez - posledné zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Giacomo Revelli | 6-72, 0-3, - Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 6-71 | detail zápasu |