ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo | Jan Choinski | Ricardo Ojeda Lara | 6-2, 6-3 | Amersfoort Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Jan Choinski | Ricardo Ojeda Lara | |
1. podanie % | 27/47 (57%) | 31/42 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/27 (78%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/20 (65%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 23/42 (55%) | 13/47 (28%) |
Vyhrané body celkom | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jan Choinski | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jan Choinski | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jan Choinski vs. Ricardo Ojeda Lara - Vzájomné zápasy
15.07.19 | 1. kolo | Jan Choinski | Ricardo Ojeda Lara | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Amersfoort Challenger | antuka |
Jan Choinski form & Ricardo Ojeda Lara form
Jan Choinski - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Ricardo Ojeda Lara - posledné zápasy
M15 Sintra - tvrdý | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
01.03.20 finále | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.20 semifinále | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.20 štvrťfinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - skreč | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - skreč | detail zápasu | |
21.02.20 štvrťfinále | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
01.12.19 semifinále | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.11.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
10.11.19 finále | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detail zápasu |