ZÁPAS
21.02.19 | 3. kolo | Jan Choinski | Jay Clarke | 7-5, 1-6, 6-1 | Bergamo Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Jan Choinski | Jay Clarke | |
1. podanie % | 47/87 (54%) | 47/90 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/47 (70%) | 31/47 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/40 (53%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 35/90 (39%) | 33/87 (38%) |
Vyhrané body celkom | 89/177 (50%) | 88/177 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá | 9 | 9 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jan Choinski | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Jan Choinski | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jan Choinski | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jan Choinski | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Jay Clarke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Jay Clarke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jan Choinski vs. Jay Clarke - Vzájomné zápasy
21.02.19 | 3. kolo | Jan Choinski | Jay Clarke | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | Bergamo Challenger | tvrdý I. |
04.04.18 | 2. kolo | Jan Choinski | Jay Clarke | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Panama City | antuka |
Jan Choinski form & Jay Clarke form
Jan Choinski - posledné zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Jay Clarke - posledné zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Matej Dodig | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 7-69, 7-63 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Sandro Kopp | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Petr Brunclik | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 7-64, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 7-62, 3-0, Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 6-3, 1-4, - Jay Clarke - skreč | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Emilien Voisin | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 1-6 | detail zápasu |