ZÁPAS
14.07.14 | 2. kolo kval. | James Allemby | Nebojsa Milenkovic | 7-5, 6-2 | Serbia F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Veľká Británia
10.09.90, 33 rokov
10.09.90, 33 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
10.05.96, 27 rokov
10.05.96, 27 rokov
James Allemby vs. Nebojsa Milenkovic - Vzájomné zápasy
14.07.14 | 2. kolo kval. | James Allemby | Nebojsa Milenkovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Serbia F5 | antuka |
James Allemby form & Nebojsa Milenkovic form
James Allemby - posledné zápasy
Spain F27 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Tuki Jacobs | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Jake Hersey | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Marcus Mansson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hungary F4 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Tomoya Kitayama | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Alexey Aleshchev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Pedja Trifunovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Marko Vujic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Aria Harajchi | 7-64, 2-0, Aria Harajchi - skreč | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jody Turnquest | - | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Santiago Besada | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F9 - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F7 - tvrdý | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Yutaro Matsuzaki | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F5 - antuka | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F47 - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Razvan Bobleaga | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F46 - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Shahin Khaledan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Mohsen Hossein Zade | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Nebojsa Milenkovic - posledné zápasy
M25 Jounieh - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Eric Ahren Moonga | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Raphael Loukas | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Stephanos Schinas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Milos Vukovic | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Alen Rogic Hadzalic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Lingxi Zhao | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. David Szintai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Aljaz Radinski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Milos Dabic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jocic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Macedonia F1 - antuka | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Besir Durguti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Roko Savin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Karlo Divkovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Filip Dzakula | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F8 - antuka | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Christian Hirschmueller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F6 - antuka | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Aljaz Jakob Kaplja | 6-1, 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Mate Delic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Marin Plisic | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Daniel Uhlig | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Macedonia F3 - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Roman Gigolaev | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F13 - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Ognjen Trejgut | 1-6, 1-6 | detail zápasu |