ZÁPAS
06.08.19 | kvalifik. | Jakob Arvidsson Ehn | Gleb Blekher | 3-6, 6-3, 10-6 | M15 Ystad | antuka |
ŠTATISTIKY
Jakob Arvidsson Ehn | Gleb Blekher | |
1. podanie % | 44/64 (69%) | 36/65 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/44 (59%) | 24/36 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/20 (40%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/65 (46%) | 30/64 (47%) |
Vyhrané body celkom | 64/129 (50%) | 65/129 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jakob Arvidsson Ehn | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Gleb Blekher | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jakob Arvidsson Ehn | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-4 | Gleb Blekher | |
0-0 | ||
Jakob Arvidsson Ehn | 2-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
2-5 | Gleb Blekher | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jakob Arvidsson Ehn | 3-5 | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Gleb Blekher | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jakob Arvidsson Ehn | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Gleb Blekher | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Jakob Arvidsson Ehn | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Gleb Blekher | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Jakob Arvidsson Ehn | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Gleb Blekher | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Jakob Arvidsson Ehn | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Gleb Blekher | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-3 |
3 | ||
Jakob Arvidsson Ehn | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 4-2, 4-3, 6-3, 6-4, 7-4, 9-4, 9-5 | ||
10-6 |
Švédsko
10.10.98, 25 rokov
10.10.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kanada
29.12.00, 23 rokov
29.12.00, 23 rokov
Jakob Arvidsson Ehn vs. Gleb Blekher - Vzájomné zápasy
06.08.19 | kvalifik. | Jakob Arvidsson Ehn | Gleb Blekher | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | M15 Ystad | antuka |
Jakob Arvidsson Ehn form & Gleb Blekher form
Jakob Arvidsson Ehn - posledné zápasy
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jan Zielinski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Linus Frost | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Jawad Belmahi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Gleb Blekher | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 5-4, Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Lucas Renard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Rikard Roos | 6-1, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
Sweden F5 - tvrdý I. | ||||
30.09.18 kvalifik. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Olof Wiklund | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sweden F3 - antuka | ||||
20.05.18 kvalifik. | vs. Marcus Mansson | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Erik Carlsten | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sweden F2 - antuka | ||||
13.05.18 kvalifik. | vs. Jonathan Stenberg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Johan Garpered | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sweden F1 - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Dusty H. Boyer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sweden F3 - tvrdý I. | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. David Norfeldt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sweden F2 - antuka | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Boy Westerhof | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Daniel Svensson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Almir Nokic | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sweden F1 - antuka | ||||
08.05.17 kvalifik. | vs. Simon Yitbarek | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sweden F5 - tvrdý I. | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Ben Jones | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Linus Frost | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. George Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sweden F2 - antuka | ||||
11.05.16 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.16 1. kolo | vs. Marcelo Ignacio Barros Troncoso | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Erik Carlsten | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu |
Gleb Blekher - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Daniyal Darken | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Vikhlyantsev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Marc Dijkhuizen | 2-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Artur Martsinkevich | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Ivan Zaytsev | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Isfandiyor Makhmudov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Li-Wie Tan | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Sebastian Pjontek | 4-6, 7-67, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 3-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Sokolovskiy | 7-5, 6-78, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Alibek Aidaraly | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ran Amar | 0-6, 0-6 | detail zápasu |