ZÁPAS
18.03.19 | 1. kolo kval. | Jakob Aichhorn | Yvo Panak | 6-3, 5-7, 10-5 | M15 Rovinj | antuka |
ŠTATISTIKY
Rakúsko
22.09.98, 25 rokov
12 798 $
22.09.98, 25 rokov
12 798 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.08.95, 28 rokov
10 765 $
21.08.95, 28 rokov
10 765 $
Jakob Aichhorn vs. Yvo Panak - Vzájomné zápasy
23.07.19 | 1. kolo | Jakob Aichhorn | Yvo Panak | 6-3, 7-62 | detail zápasu | M15 Wels | antuka |
18.03.19 | 1. kolo kval. | Jakob Aichhorn | Yvo Panak | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | M15 Rovinj | antuka |
Jakob Aichhorn form & Yvo Panak form
Jakob Aichhorn - posledné zápasy
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Benito Sanchez Martinez | 2-6, 1-0, - Jakob Aichhorn - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
20.08.21 štvrťfinále | vs. Alexander Weis | 1-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Giacomo Gobbi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Daniel Paty | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Julius Ratt | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Salzburg Anif - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Anif - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Luka Veselic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 5-7, 7-5, 8-10 | detail zápasu |
Yvo Panak - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 7-65, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Heinonen | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Rob Van Den Berg | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Iannis Miletich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 7-63, 6-710 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Amaury Raynel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-63, 7-5 | detail zápasu |