INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jacopo Berrettini vs. Peter Bothwell - Vzájomné zápasy
23.08.17 | 1. kolo | Jacopo Berrettini | Peter Bothwell | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Portugal F17 | tvrdý |
Jacopo Berrettini form & Peter Bothwell form
Jacopo Berrettini - posledné zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.03.23 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Peter Bothwell - posledné zápasy
M15 Loule - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 7-63, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Albert Roglan | 2-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Fayetteville - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Michael Redlicki | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Roldan | 6-74, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Reese Stalder | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Houston - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Connor Farren | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Pavel Shumeiko | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
16.08.19 štvrťfinále | vs. Tiago Cacao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Filipe Brandao | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Hugo Maia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Simon Carr | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.19 štvrťfinále | vs. Simon Carr | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 7-65, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 7-65, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 5-7 | detail zápasu |