Jack Draper vs. Aron Pierce 12.07.2019

Jack Draper vs. Aron Pierce 12.07.2019 - M15 Cancun - porovnanie

ZÁPAS

12.07.19štvrťfináleJack Draper Aron Pierce 6-3, 6-3 Mexico M15 Cancun tvrdý

ŠTATISTIKY

Jack DraperAron Pierce
1. podanie %30/48 (63%)37/50 (74%)
Vyhrané body z 1.podania24/30 (80%)26/37 (70%)
Vyhrané body z 2.podania13/18 (72%)4/13 (31%)
Vyhrané break-bally3/5 (60%)0/2 (0%)
Vyhrané body z returnu20/50 (40%)11/48 (23%)
Vyhrané body celkom57/98 (58%)41/98 (42%)
Dvojchyby24
Esá34

ŠTATISTIKY

1
2-0Aron Pierce Aron Pierce podáva
0-0
Jack Draper Jack Draper podáva2-1
3-1Aron Pierce Aron Pierce podáva
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40
Jack Draper Jack Draper podáva3-2
0-0
4-2Aron Pierce Aron Pierce podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Jack Draper Jack Draper podáva4-3
0-0, 15-0
5-3Aron Pierce Aron Pierce podáva
0-0
6-3
2
Jack Draper Jack Draper podáva0-0
0-0, 15-15, 30-15, 40-15
Jack Draper Jack Draper podáva2-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
3-0Aron Pierce Aron Pierce podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Jack Draper Jack Draper podáva3-1
0-0, 30-0, 30-15
4-2Aron Pierce Aron Pierce podáva
0-0
Jack Draper Jack Draper podáva5-2
0-0, 0-15, 15-15
Jack Draper Jack Draper podáva5-3
0-0, 15-0
6-3

Jack Draper
Veľká Británia
22.12.01, 17 rokov




512
11
18 899 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
04.01.97, 22 rokov







Aron Pierce
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Jack Draper vs. Aron Pierce - Vzájomné zápasy

12.07.19štvrťfináleJack DraperAron Pierce6-3, 6-3 detail zápasuMexico M15 Cancun tvrdý

Jack Draper - posledné zápasy

Mexico M15 Cancun - tvrdý
16.07.19
1. kolo
vs. Peter Bertran6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
13.07.19
semifinále
vs. Nicolas Mejia7-63, 3-4, - Jack Draper - skrečprehradetail zápasu
12.07.19
štvrťfinále
vs. Aron Pierce6-3, 6-3 výhradetail zápasu
11.07.19
2. kolo
vs. Peter Bertran6-1, 6-3 výhradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Kalman L. Boyd6-1, 6-4 výhradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Yasutaka Uchiyama4-6, 6-70 prehradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
15.06.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Bublik2-6, 6-1, 3-6 prehradetail zápasu
United Kingdom Nottingham Challenger - tráva
13.06.19
2. kolo
vs. Daniel Evans5-7, 3-6 prehradetail zápasu
11.06.19
1. kolo
vs. Yunseong Chung5-7, 6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Nigeria M25+H Abuja - tvrdý
25.04.19
2. kolo
vs. Simon Yitbarek4-5, - Jack Draper - skrečprehradetail zápasu
24.04.19
1. kolo
vs. Maxime Mora6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Nigeria M25+H Abuja - tvrdý
18.04.19
2. kolo
vs. Danylo Kalenichenko4-6, 5-7 prehradetail zápasu
17.04.19
1. kolo
vs. Simon Yitbarek6-3, 6-4 výhradetail zápasu
USA M25 Bakersfield - tvrdý
14.03.19
2. kolo
vs. Lloyd Glasspool1-6, 2-5, - Jack Draper - skrečprehradetail zápasu
12.03.19
1. kolo
vs. Alen Avidzba6-4, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Glasgow - tvrdý I.
23.02.19
semifinále
vs. Antoine Escoffier6-4, 3-6, 1-6 prehradetail zápasu
22.02.19
štvrťfinále
vs. Elmar Ejupovic6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
21.02.19
2. kolo
vs. Gijs Brouwer7-65, 6-2 výhradetail zápasu
20.02.19
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc6-3, 7-5 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
13.02.19
2. kolo
vs. Tim Van Rijthoven2-6, 4-6 prehradetail zápasu
12.02.19
1. kolo
vs. Johannes Haerteis7-67, 6-3 výhradetail zápasu
USA Knoxville Challenger - tvrdý I.
04.11.18
1. kolo kval.
vs. Patrick Kypson4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Nigeria Nigeria F5 - tvrdý
13.10.18
finále
vs. Tom Jomby1-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
12.10.18
semifinále
vs. Danylo Kalenichenko7-5, 6-2 výhradetail zápasu
11.10.18
štvrťfinále
vs. Tyler Lu6-1, 6-3 výhradetail zápasu
10.10.18
2. kolo
vs. Mukhtar Andu6-0, 6-0 výhradetail zápasu
09.10.18
1. kolo
vs. Lance-Pierre Du Toit6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Nigeria Nigeria F4 - tvrdý
06.10.18
semifinále
vs. Tom Jomby2-6, 3-6 prehradetail zápasu
04.10.18
štvrťfinále
vs. Lloyd Glasspool3-6, 6-4, Lloyd Glasspool - skrečvýhradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Lance-Pierre Du Toit6-2, 6-2 výhradetail zápasu

Aron Pierce - posledné zápasy

Mexico M15 Cancun - tvrdý
16.07.19
1. kolo
vs. Blu Baker6-2, 2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
12.07.19
štvrťfinále
vs. Jack Draper3-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.07.19
2. kolo
vs. Ben Jones6-3, 6-4 výhradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Joaquin Marquez7-5, 6-4 výhradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Jack Gibbens6-2, 6-3 výhradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Zakai Stone6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
03.07.19
1. kolo
vs. Juan Alejandro Hernandez1-6, 4-6 prehradetail zápasu
02.07.19
kvalifik.
vs. Andreas Anastasis Lavdas6-1, 6-2 výhradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Nikolay Sysoev6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
11.06.19
1. kolo
vs. Jorge Brian Panta Herreros2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
05.06.19
1. kolo
vs. Oleg Khotkov6-3, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
04.06.19
kvalifik.
vs. Joao Hinsching7-5, 6-76, 10-8 výhradetail zápasu
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Julian Gimenez6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Juan Sebastian Gomez5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
21.05.19
1. kolo kval.
vs. Skyler Butts3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
08.05.19
1. kolo
vs. Nicholas Bybel2-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. William Ma6-1, 6-4 výhradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Michael Younan6-1, 6-2 výhradetail zápasu
USA USA F34 - tvrdý I.
25.11.18
kvalifik.
vs. Pierce Rollins5-7, 3-6 prehradetail zápasu
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Kevin Lam6-0, 6-1 výhradetail zápasu
USA USA F28 - tvrdý
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Aron Hiltzik5-7, 0-6 prehradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Clement Sarradin6-4, 6-3 výhradetail zápasu
USA USA F27 - tvrdý
08.10.18
kvalifik.
vs. Aron Hiltzik4-6, 1-6 prehradetail zápasu
07.10.18
1. kolo kval.
vs. Jiajun He6-1, 6-2 výhradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Jody Maginley2-6, 6-4, 7-62 výhradetail zápasu
Zimbabwe Zimbabwe F3 - tvrdý
11.06.18
1. kolo
vs. Aaron Schmid6-4, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Zimbabwe Zimbabwe F2 - tvrdý
07.06.18
2. kolo
vs. Darko Bojanovic4-6, 2-6 prehradetail zápasu
06.06.18
1. kolo
vs. Rana-Roop Singh Bhullar6-3, 7-64 výhradetail zápasu
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Tarun Chilakalapudi3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
04.06.18
kvalifik.
vs. Vasilios Caripi6-1, 7-65 výhradetail zápasu
<