Maced?nsko
14.08.98, 25 rokov
14.08.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maced?nsko
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
Ivan Manasov vs. Besir Durguti - Vzájomné zápasy
07.10.19 | 2. kolo kval. | Ivan Manasov | Besir Durguti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Burgas | antuka |
Ivan Manasov form & Besir Durguti form
Ivan Manasov - posledné zápasy
M15 Skopje - antuka | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 5-7, 6-3, 9-6, Andrej Krajcik - skreč | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | Matthew Christopher Romios - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksa Gajic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Martin Muedini | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Kalinin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 1-6, 1-1, - Ivan Manasov - skreč | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Osman Torski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Pisane | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Vasil Dimitrov | 7-5, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Aleksa Ciric | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 1-6, 6-10 | detail zápasu |
Besir Durguti - posledné zápasy
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
01.10.21 2. kolo | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | detail zápasu |