ZÁPAS
23.04.18 | kvalifik. | Ivan Liutarevich | Sharobiddin Abzalov | 6-4, 6-2 | Uzbekistan F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ivan Liutarevich | Sharobiddin Abzalov | |
1. podanie % | 34/52 (65%) | 31/49 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/34 (79%) | 22/31 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/49 (41%) | 15/52 (29%) |
Vyhrané body celkom | 57/101 (56%) | 44/101 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 5 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ivan Liutarevich | 0-0 | |
0-1 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 0-40, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivan Liutarevich | 1-1 | |
Ivan Liutarevich | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Ivan Liutarevich | 2-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Sharobiddin Abzalov | |
3-3 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-3 | Sharobiddin Abzalov | |
Ivan Liutarevich | 5-3 | |
0-0, 40-15 | ||
Ivan Liutarevich | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Ivan Liutarevich | 0-0 | |
Ivan Liutarevich | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-1 | Sharobiddin Abzalov | |
3-1 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-1 | Sharobiddin Abzalov | |
Ivan Liutarevich | 5-1 | |
5-2 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
19.02.98, 26 rokov
19.02.98, 26 rokov
Ivan Liutarevich vs. Sharobiddin Abzalov - Vzájomné zápasy
23.04.18 | kvalifik. | Ivan Liutarevich | Sharobiddin Abzalov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Uzbekistan F2 | tvrdý |
Ivan Liutarevich form & Sharobiddin Abzalov form
Ivan Liutarevich - posledné zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Thorben Sannen | 6-1, 3-0, Thorben Sannen - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 2-6, - Ivan Liutarevich - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Michal Mikula | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Vilnus Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Victor Barrere | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Yannick Mertens | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
11.08.22 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.22 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-72, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Sharobiddin Abzalov - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-0, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 7-66, 6-71 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Alexander Igoshin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Nikita Chuev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Akbarshokh Shukurov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-64, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Stepan Radus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |