ZÁPAS
16.07.19 | 1. kolo | Ivan Gakhov | Stephane Robert | 5-7, 7-5, 6-2 | Amersfoort Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Ivan Gakhov | Stephane Robert | |
1. podanie % | 64/93 (69%) | 57/97 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/64 (64%) | 36/57 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/29 (52%) | 14/40 (35%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 47/97 (48%) | 37/93 (40%) |
Vyhrané body celkom | 103/190 (54%) | 87/190 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esá | 11 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ivan Gakhov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ivan Gakhov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ivan Gakhov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivan Gakhov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivan Gakhov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ivan Gakhov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Ivan Gakhov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ivan Gakhov | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ivan Gakhov | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Stephane Robert | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivan Gakhov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ivan Gakhov | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivan Gakhov | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Ivan Gakhov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivan Gakhov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivan Gakhov | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivan Gakhov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ivan Gakhov vs. Stephane Robert - Vzájomné zápasy
16.07.19 | 1. kolo | Ivan Gakhov | Stephane Robert | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Amersfoort Challenger | antuka |
Ivan Gakhov form & Stephane Robert form
Ivan Gakhov - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 3-6, - Ivan Gakhov - skreč | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Collarini | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Felix Gill | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Nerman Fatic | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-71, 7-65 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-64, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-71, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 0-2, - Ivan Gakhov - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Stephane Robert - posledné zápasy
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Simon Carr | 6-3, Simon Carr - skreč | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
02.03.20 kvalifik. | vs. Sem Verbeek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
12.01.20 kvalifik. | vs. Lloyd Harris | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Bradley Mousley | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
04.01.20 semifinále | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.20 štvrťfinále | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.01.20 2. kolo | vs. Blazo N Djurovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.19 1. kolo | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Dennis Novak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
02.06.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
18.05.19 1. kolo kval. | vs. Tommy Paul | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Andrew Harris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Taipei City - tvrdý I. | ||||
10.04.19 2. kolo | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
25.03.19 1. kolo | vs. Matteo Viola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
12.02.19 2. kolo | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 1-6 | detail zápasu |