Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
30.10.93, 30 rokov
30.10.93, 30 rokov
Ivan Endara vs. Gaston Paz - Vzájomné zápasy
21.10.13 | 2. kolo | Gaston Paz | Ivan Endara | 7-66, 0-6, 6-1 | detail zápasu | Peru F3 | antuka |
07.10.13 | 2. kolo | Ivan Endara | Gaston Paz | 7-65, 7-5 | detail zápasu | Peru F1 | antuka |
Ivan Endara form & Gaston Paz form
Ivan Endara - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Matija Pecotic | 2-6, 2-5, - Ivan Endara - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 6-2, 0-3, - Ivan Endara - skreč | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmett Ward | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Nicholas Kamisar | 6-0, 4-1, Nicholas Kamisar - skreč | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Crespo Piedra | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Jean Thirouin | - | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Mehdi Haddad | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Cameron Green | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 6-79, 12-10 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Lorenzo Frigerio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Rafael E. Grovas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jody Maginley | 6-78, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Vasil Kirkov | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Zsombor Piros | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Takanyi Garanganga | 6-1, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Canada F7 - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 0-2, - Ivan Endara - skreč | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Perry Gregg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Luka Vukovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Canada F6 - tvrdý I. | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Nick Lagaev | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Gaston Paz - posledné zápasy
Argentina F18 - antuka | ||||
15.09.14 1. kolo | vs. Matias Rodolfo Buchhass | 2-3, - Gaston Paz - skreč | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Agustin Suarez Gonzalez | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.14 kvalifik. | vs. Lucas Escobar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.14 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
28.07.14 2. kolo kval. | vs. Agustin Aime | 1-6, 7-67, 5-1, Agustin Aime - skreč | detail zápasu | |
28.07.14 kvalifik. | vs. Matias Rodolfo Buchhass | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Moncada | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Felipe Mantilla | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F10 - antuka | ||||
14.07.14 1. kolo | vs. Wilver Etchebarne | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.14 2. kolo | vs. Martin Cuevas | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F3 - antuka | ||||
10.02.14 2. kolo kval. | vs. Tomas Fernandez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.14 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.02.14 1. kolo kval. | vs. Yuri Andrade | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F2 - antuka | ||||
03.02.14 2. kolo kval. | vs. Franco Scaravilli | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.14 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.14 kvalifik. | vs. Mauricio Velasco | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.14 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Estevarena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Brazil F21 - antuka | ||||
16.12.13 štvrťfinále | vs. Patricio Heras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.12.13 1. kolo | vs. Tiago Lopes (BRA) | 4-6, 7-611, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.13 2. kolo | vs. Alexandre Tsuchiya | 6-79, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Brazil F20 - antuka | ||||
09.12.13 kvalifik. | vs. Marcos Vinicius Da Silva Dias | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.13 1. kolo | vs. Tiago Lopes (BRA) | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
09.12.13 2. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Brazil F19 - antuka | ||||
02.12.13 1. kolo kval. | vs. Gustavo Vellbach | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.13 kvalifik. | vs. Osni Nery Junior | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.13 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brazil F18 - antuka | ||||
25.11.13 1. kolo kval. | vs. Mariano Barrios | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.13 1. kolo | vs. Andre Miele | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.13 2. kolo kval. | vs. Lucas Morandini Sanches | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.13 kvalifik. | vs. Nicolas Alberto Arreche | 7-64, 7-67 | detail zápasu |