Izrael
23.01.99, 25 rokov
23.01.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
12.06.00, 23 rokov
12.06.00, 23 rokov
Itay Shpindler vs. Shahar Gabay - Vzájomné zápasy
15.05.17 | 2. kolo kval. | Itay Shpindler | Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Israel F7 | tvrdý |
Itay Shpindler form & Shahar Gabay form
Itay Shpindler - posledné zápasy
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Julius Tverijonas | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | - | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Nir Solan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 3-1, Oz Daniel - skreč | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Mattan Kermish | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | Lior Goldenberg - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-3, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Leny Mitjana | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Helman Volkats | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Albert Hill | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Costantinos Christoforou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Roee Benya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Niclas Genovese | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Shahar Gabay - posledné zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Hesham | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Anatol Grintescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Ghouse Ali Faisal | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Samih El Azouar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Photos Photiades (2003) | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Yevhenii Bondarenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pretoria - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Robbie Arends | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 1-6, 2-6 | detail zápasu |