Iori Yoshida vs. Guillermo Aracena

Iori Yoshida vs. Guillermo Aracena - Tunisia F11 (Hammamet) - porovnanie

ZÁPAS

20.03.171. kolo kval.Iori Yoshida Guillermo Aracena 6-1, 6-2 Tunisia Tunisia F11 antuka

ŠTATISTIKY

6-2

Iori Yoshida
Japonsko
02.10.98, 20 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chile
28.09.96, 22 rokov







Guillermo Aracena
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Iori Yoshida vs. Guillermo Aracena - Vzájomné zápasy

20.03.171. kolo kval.Iori YoshidaGuillermo Aracena6-1, 6-2 detail zápasuTunisia Tunisia F11 antuka

Iori Yoshida - posledné zápasy

Japan Japan F8 - koberec
09.06.18
1. kolo kval.
vs. James Kent Trotter7-5, 0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Japan Japan F7 - antuka
02.06.18
1. kolo kval.
vs. Shoji Sato0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Bosnia & - antuka
19.05.18
1. kolo kval.
vs. Paul Spencer2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Bosnia & - antuka
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Stefan Micov3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Japan Japan F2 - tvrdý
10.03.18
1. kolo kval.
vs. Kotaro Higuchi6-4, 0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Serbia Serbia F5 - antuka
04.09.17
1. kolo kval.
vs. Stefan Micov3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Romania Romania F3 - antuka
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Goran Markovic3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Bosnia & - antuka
29.05.17
1. kolo kval.
vs. Gabriel Donev2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Bosnia & - antuka
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Stefan Granolic6-3, 6-1 výhradetail zápasu
22.05.17
2. kolo kval.
vs. Sergiu Rogoveanu1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F17 - antuka
01.05.17
2. kolo kval.
vs. Ayoub Chakrouni1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F16 - antuka
24.04.17
2. kolo kval.
vs. Samuele Ramazzotti0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F12 - antuka
27.03.17
1. kolo kval.
vs. Shahin Khaledan0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F11 - antuka
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Guillermo Aracena6-1, 6-2 výhradetail zápasu
20.03.17
2. kolo kval.
vs. Mikhail Sokolovskiy2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F10 - antuka
13.03.17
1. kolo kval.
vs. Nicolo Turchetti4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F11 - tvrdý
21.11.16
1. kolo kval.
vs. Alexandros Voinea1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F10 - tvrdý
14.11.16
1. kolo kval.
vs. Darko Bojanovic1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F9 - tvrdý
07.11.16
1. kolo kval.
vs. Bogdan Bajic0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Serbia Serbia F8 - antuka
19.09.16
1. kolo kval.
vs. Vladimir Ristic6-4, 6-4 výhradetail zápasu
19.09.16
2. kolo kval.
vs. Gorazd Srbljak2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Serbia Serbia F7 - antuka
12.09.16
2. kolo kval.
vs. Arsenije Zlatanovic1-6, 1-6 prehradetail zápasu
12.09.16
1. kolo kval.
vs. Vitomir Markovic2-6, 6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia Serbia F6 - antuka
05.09.16
2. kolo kval.
vs. Aleksa Daskalovic5-7, 2-6 prehradetail zápasu
05.09.16
1. kolo kval.
vs. Dusan Milojevic6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia Serbia F5 - antuka
15.08.16
1. kolo kval.
vs. Rrezart Cungu0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Serbia Serbia F4 - antuka
08.08.16
1. kolo kval.
vs. Gorazd Srbljak1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Serbia Serbia F3 - antuka
01.08.16
1. kolo kval.
vs. Danail Tarpov6-1, 6-2 výhradetail zápasu
01.08.16
2. kolo kval.
vs. Djuro Opacic5-7, 0-6 prehradetail zápasu
Serbia Serbia F2 - antuka
25.07.16
2. kolo kval.
vs. Ivan Mitric4-6, 4-6 prehradetail zápasu

Guillermo Aracena - posledné zápasy

Chile Chile F3 - antuka
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Chile Chile F2 - antuka
17.11.18
1. kolo kval.
vs. Cristopher Kohl3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Chile Chile F1 - antuka
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Gaston-Arturo Grimolizzi3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Peru Peru F3 - antuka
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Alan Postay0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Peru Peru F2 - antuka
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Jose Luis Claro6-2, 6-73, 2-6 prehradetail zápasu
Peru Peru F1 - antuka
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Jordan Iturra1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F6 - antuka
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Francisco Aranguren0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F5 - antuka
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Agustin Riquelme2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F14 - tvrdý
15.04.18
1. kolo kval.
vs. Joy Vigani0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F13 - tvrdý
07.04.18
1. kolo kval.
vs. Federico Rebecchini1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F12 - tvrdý
31.03.18
1. kolo kval.
vs. Vito Dell'Elba2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F5 - tvrdý
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Kristjan Tamm3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F4 - tvrdý
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Marvin Schramm7-63, 5-7, 5-7 prehradetail zápasu
Greece Greece F3 - tvrdý
10.03.18
1. kolo kval.
vs. Yates Johnson2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F2 - tvrdý
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Jannik Sinner0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Peru Peru F2 - antuka
18.12.17
2. kolo kval.
vs. Duilio Vallebuona1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Peru Peru F1 - antuka
11.12.17
1. kolo kval.
vs. Rodrigo Sanchez2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Chile Chile F3 - antuka
04.12.17
kvalifik.
vs. Nicolas Bianchi3-6, 2-6 prehradetail zápasu
04.12.17
1. kolo kval.
vs. Nicolas Ignacio Vega Tapia6-0, 6-0 výhradetail zápasu
04.12.17
2. kolo kval.
vs. Juan Ignacio Godoy Aravena6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Chile Chile F2 - antuka
27.11.17
kvalifik.
vs. Luciano Doria0-6, 0-6 prehradetail zápasu
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Benjamin Fuenzalida6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Chile Chile F1 - antuka
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Javier Aviles4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Bolivia Bolivia F3 - antuka
02.10.17
1. kolo kval.
vs. Ruben Rodolfo Mamani6-1, 6-4 výhradetail zápasu
02.10.17
2. kolo kval.
vs. Diego Hidalgo1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Bolivia Bolivia F2 - antuka
25.09.17
1. kolo kval.
vs. Cristopher Kohl5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Bolivia Bolivia F1 - antuka
18.09.17
1. kolo kval.
vs. Agustin Ozcoidi5-7, 0-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F7 - antuka
11.09.17
1. kolo kval.
vs. Luis Diego Chavez Villalpando2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F5 - antuka
28.08.17
1. kolo kval.
vs. Alan Astudillo7-5, 3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Colombia Colombia F3 - antuka
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Nicolas Alvarez2-6, 0-6 prehradetail zápasu
<