ZÁPAS
22.04.18 | 2. kolo kval. | Imanol Lopez Morillo | Bekzat Usipbekov | 6-3, 6-1 | Kazakhstan F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Imanol Lopez Morillo | Bekzat Usipbekov | |
1. podanie % | 26/49 (53%) | 28/42 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/26 (73%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/23 (48%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/42 (60%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané body celkom | 55/91 (60%) | 36/91 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Imanol Lopez Morillo | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Bekzat Usipbekov | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-1 | Bekzat Usipbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Imanol Lopez Morillo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Bekzat Usipbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 | Bekzat Usipbekov | |
4-2 | Bekzat Usipbekov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Bekzat Usipbekov | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-3 | Bekzat Usipbekov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Bekzat Usipbekov | |
Imanol Lopez Morillo | 1-0 | |
Imanol Lopez Morillo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Imanol Lopez Morillo | 3-0 | |
Imanol Lopez Morillo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Bekzat Usipbekov | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Imanol Lopez Morillo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
11.07.01, 22 rokov
11.07.01, 22 rokov
Imanol Lopez Morillo vs. Bekzat Usipbekov - Vzájomné zápasy
22.04.18 | 2. kolo kval. | Imanol Lopez Morillo | Bekzat Usipbekov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Kazakhstan F5 | antuka |
08.04.18 | 2. kolo kval. | Imanol Lopez Morillo | Bekzat Usipbekov | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Kazakhstan F3 | antuka |
Imanol Lopez Morillo form & Bekzat Usipbekov form
Imanol Lopez Morillo - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Miguel Damas | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Dan Added | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Rodrigo Fernandes | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 0-1, - Imanol Lopez Morillo - skreč | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Pol Martin Tiffon | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Milos Karol | 7-5, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Kilian Feldbausch | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Alex Marti Pujolras | 7-61, Alex Marti Pujolras - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Miguel Damas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Peter Heller | 7-63, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Gian Marco Moroni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Bekzat Usipbekov - posledné zápasy
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo | vs. Tobias Kamke | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vyalkov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Egor Noskin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Max Houkes | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Batyr Sapaev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 3-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Adil Bedelbayev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Igor Timoshenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Dmytro Badanov | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Adil Eltaev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Kento Yamada | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Daniil Michshenko | 6-1, 7-5 | detail zápasu |