ZÁPAS
17.04.17 | 1. kolo | Ilya Vasilyev | Alexander Igoshin | 4-6, 6-1, 6-0 | Kazakhstan F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Ilya Vasilyev | Alexander Igoshin | |
1. podanie % | 52/71 (73%) | 42/77 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/52 (63%) | 21/42 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/19 (53%) | 12/35 (34%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 44/77 (57%) | 28/71 (39%) |
Vyhrané body celkom | 87/148 (59%) | 61/148 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ilya Vasilyev vs. Alexander Igoshin - Vzájomné zápasy
23.06.17 | semifinále | Alexander Igoshin | Ilya Vasilyev | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Russia F1 | tvrdý |
17.04.17 | 1. kolo | Ilya Vasilyev | Alexander Igoshin | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | Kazakhstan F4 | antuka |
Ilya Vasilyev form & Alexander Igoshin form
Ilya Vasilyev - posledné zápasy
Italy F13 - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Hugo Grenier | - | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Johan Nikles | 4-6, 0-1, - Ilya Vasilyev - skreč | detail zápasu | |
16.04.18 1. kolo | vs. Michal Dembek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Michal Dembek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F9 - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F5 - antuka | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F4 - antuka | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
13.12.17 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.17 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Jose Olivares | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kuwait F1 - tvrdý | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
01.10.17 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
21.09.17 štvrťfinále | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.17 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.17 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
15.09.17 štvrťfinále | vs. Dante Gennaro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Santiago Maresca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
08.09.17 štvrťfinále | vs. Bastian Trinker | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.17 2. kolo | vs. Horst Rieder | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Gregorio Cordonnier | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Timur Kiuamov | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Arturs Lazdins | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu |
Alexander Igoshin - posledné zápasy
Nur Sultan - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Simon Freund | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Biel - tvrdý I. | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Soichiro Moritani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Soichiro Moritani | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
15.02.20 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.02.20 štvrťfinále | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.19 štvrťfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |