ZÁPAS
07.01.19 | 2. kolo | Ilya Ivashka | James Frawley | 4-6, 6-1, 7-64 | Canberra Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ilya Ivashka | James Frawley | |
1. podanie % | 55/101 (54%) | 60/97 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 43/55 (78%) | 40/60 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/46 (46%) | 15/37 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 42/97 (43%) | 37/101 (37%) |
Vyhrané body celkom | 106/198 (54%) | 92/198 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ilya Ivashka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | James Frawley | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilya Ivashka | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilya Ivashka | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ilya Ivashka | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ilya Ivashka | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | James Frawley | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Ilya Ivashka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ilya Ivashka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilya Ivashka | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilya Ivashka | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | James Frawley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilya Ivashka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ilya Ivashka | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ilya Ivashka | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ilya Ivashka | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | James Frawley | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilya Ivashka | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ilya Ivashka | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | James Frawley | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ilya Ivashka vs. James Frawley - Vzájomné zápasy
07.01.19 | 2. kolo | Ilya Ivashka | James Frawley | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | Canberra Challenger | tvrdý |
Ilya Ivashka form & James Frawley form
Ilya Ivashka - posledné zápasy
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. August Holmgren | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Oliver Crawford | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 7-64, 3-6, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 6-4, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Matija Pecotic | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Borna Coric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Borna Gojo | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 4-6, 6-4, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 1-6, 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
25.05.23 štvrťfinále | vs. Taylor Harry Fritz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Guido Pella | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
12.04.23 2. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Daniel Evans | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 6-4, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
24.03.23 2. kolo | vs. Casper Ruud | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
James Frawley - posledné zápasy
M25 Mungia - antuka | ||||
22.06.22 2. kolo | vs. Simon Carr | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Martin Breysach | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Alex Martinez | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Arnau Miralles Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Canberra - tvrdý | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Charlie Camus | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Canberra - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Robin Thour | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Emil Westling | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Isac Stroemberg | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Anatoliy Petrenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Dragoni | 0-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
07.08.19 2. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Tim Handel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Brussels - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-2, 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Valentin Guenther | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Pascal Meis | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Luca Staeheli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Bastien Presuhn | 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 5-7, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 6-0, 6-1 | detail zápasu |