Ukrajina
16.12.98, 25 rokov
16.12.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
06.02.99, 25 rokov
06.02.99, 25 rokov
Igor Solomatin vs. Vito Dell'Elba - Vzájomné zápasy
14.11.16 | 1. kolo kval. | Igor Solomatin | Vito Dell'Elba | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Greece F10 | tvrdý |
Igor Solomatin form & Vito Dell'Elba form
Igor Solomatin - posledné zápasy
M15 Pescara - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 L'Aquila - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.20 kvalifik. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Vito Dell'Elba - posledné zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Enzo Rimoli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Joris Moret | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lantian Bai | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Benito Massacri | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. William Bartram | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrea Meduri | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucian Mischker | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Jera Staley | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Martin Abraham Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Iemmi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Daniele Rapagnetta | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu |