ZÁPAS
19.02.20 | 2. kolo | Botic Van De Zandschulp | Igor Sijsling | - nenastúpil(a/i) | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Botic Van De Zandschulp | 0-0 | |
0-0 | ||
- nenastúpil(a/i) |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Botic Van De Zandschulp vs. Igor Sijsling - Vzájomné zápasy
19.02.20 | 2. kolo | Botic Van De Zandschulp | Igor Sijsling | Igor Sijsling - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
18.05.19 | semifinále | Botic Van De Zandschulp | Igor Sijsling | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | M25 Doboj | antuka |
07.04.19 | finále | Botic Van De Zandschulp | Igor Sijsling | 7-62, 6-76, 7-5 | detail zápasu | M25 Bolton | tvrdý I. |
10.02.19 | finále | Igor Sijsling | Botic Van De Zandschulp | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Kaarst | koberec |
11.03.18 | finále | Igor Sijsling | Botic Van De Zandschulp | 6-3, Igor Sijsling - skreč | detail zápasu | France F4 | tvrdý I. |
03.02.18 | semifinále | Igor Sijsling | Botic Van De Zandschulp | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Germany F3 | koberec |
Botic Van De Zandschulp form & Igor Sijsling form
Botic Van De Zandschulp - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Gael Monfils | 1-6, 6-79 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Leandro Riedi | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 4-6, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 7-65, 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Matteo Arnaldi | 6-76, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
02.11.23 3. kolo | vs. Andrey Rublev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Tommy Paul | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.10.23 kvalifik. | vs. Sebastian Ofner | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 7-5, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Arthur Rinderknech | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Mika Brunold | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Stefanos Tsitsipas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 6-74, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
08.10.23 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 6-2, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Igor Sijsling - posledné zápasy
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
27.08.21 semifinále | vs. Franco Agamenone | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.21 štvrťfinále | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.21 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 2-6, 3-2, Matheus Pucinelli De Almeida - skreč | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 0-0, Nicola Kuhn - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Mats Moraing | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham 1 - tráva | ||||
07.06.21 kvalifik. | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Viola | 6-73, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rome 2 - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.04.21 kvalifik. | vs. Zizou Bergs | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Belgrade Challenger - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
02.04.21 štvrťfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.03.21 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.03.21 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.21 štvrťfinále | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-1, 7-64 | detail zápasu |