Rusko
05.05.00, 23 rokov
05.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
11.03.99, 25 rokov
11.03.99, 25 rokov
Igor Shrolik vs. Philipp Klimov - Vzájomné zápasy
06.08.18 | 2. kolo kval. | Igor Shrolik | Philipp Klimov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Russia F5 | antuka |
Igor Shrolik form & Philipp Klimov form
Igor Shrolik - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Federico Campana | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Florent Bax | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 6-72, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Matias Riva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Velenje - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.22 kvalifik. | vs. Samuele Pieri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Veljko Krstic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Loic Cloes | 6-1, 3-6, 10-12 | detail zápasu |
Philipp Klimov - posledné zápasy
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kaarst - koberec | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu |