Igor Ribeiro Marcondes/Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs. Orlando Luz/Rafael Matos

Igor Ribeiro Marcondes/Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs. Orlando Luz/Rafael Matos - M15 Curitiba - porovnanie

ZÁPAS

24.06.19semifináleIgor Ribeiro Marcondes/Felipe Meligeni Rodrigues Alves Orlando Luz/Rafael Matos 6-2, 6-4 Brazil M15 Curitiba antuka

ŠTATISTIKY

6-4

Igor Ribeiro Marcondes
Brazília
16.06.97, 22 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Brazília
08.02.98, 21 rokov







Orlando Luz
Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Brazília
19.02.98, 21 rokov




Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Brazília
06.01.96, 23 rokov




Rafael Matos
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Igor Ribeiro Marcondes/Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs. Orlando Luz/Rafael Matos - Vzájomné zápasy

24.06.19semifináleIgor Ribeiro Marcondes/Felipe Meligeni Rodrigues AlvesOrlando Luz/Rafael Matos6-2, 6-4 detail zápasuBrazil M15 Curitiba antuka

Igor Ribeiro Marcondes/Felipe Meligeni Rodrigues Alves - posledné zápasy

Brazil M15 Curitiba - antuka
24.06.19
štvrťfinále
vs. Mateus Alves (2001)/Christian Oliveira6-3, 3-0, Mateus Alves (2001)/Christian Oliveira - skrečvýhradetail zápasu
24.06.19
semifinále
vs. Orlando Luz/Rafael Matos6-2, 6-4 výhradetail zápasu
24.06.19
finále
vs. Oscar Jose Gutierrez/Fermin Tenti6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
24.06.19
1. kolo
vs. Ignacio Carou/Francisco Comesana7-63, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Spain F15 - tvrdý
22.05.17
1. kolo
vs. Jose Fco. Vidal Azorin/Pablo Vivero Gonzalez6-75, 2-6 prehradetail zápasu
Spain Spain F12 - antuka
01.05.17
1. kolo
vs. Rafael Matos/Marcelo Zormann3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F14 - antuka
10.04.17
1. kolo
vs. Ricardo Hocevar/Wilson Leite5-7, 6-3, 10-4 výhradetail zápasu
10.04.17
štvrťfinále
vs. Christoph Negritu/Marc Sieber- prehradetail zápasu
Turkey Turkey F13 - antuka
03.04.17
1. kolo
vs. Sarp Agabigun/Sefa Suluoglu7-5, 6-2 výhradetail zápasu
03.04.17
štvrťfinále
vs. Victor-Mugurel Anagnastopol/Vlad Victor Cornea4-6, 7-62, 5-10 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F12 - antuka
27.03.17
1. kolo
vs. Mikelis Libietis/Rudolfs Mednis4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F8 - tvrdý
27.02.17
1. kolo
vs. George Tsivadze/Anil Yuksel6-73, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
27.02.17
štvrťfinále
vs. Iznaur Akhmaev/Martins Podzus6-3, 6-2 výhradetail zápasu
27.02.17
semifinále
vs. Pedro Bernardi/Christopher Diaz-Figueroa4-6, 7-5, 8-10 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F34 - antuka
28.11.16
semifinále
vs. Felipe Cunha-Silva/Alban Meuffels6-4, 7-66 výhradetail zápasu
28.11.16
finále
vs. Goncalo Oliveira/Loic Perret1-6, 6-3, 3-10 prehradetail zápasu
28.11.16
1. kolo
vs. Louis Chaix/Theo Fournerie6-2, 6-1 výhradetail zápasu
28.11.16
štvrťfinále
vs. Jonathan Kanar/Francois-Arthur Vibert7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F33 - antuka
21.11.16
1. kolo
vs. Moez Echargui/Manuel Guinard6-3, 6-4 výhradetail zápasu
21.11.16
semifinále
vs. Attila Balazs/Goncalo Oliveira3-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.11.16
štvrťfinále
vs. Aleksandr Malyshev/Maksim Malyshev6-3, 6-73, 10-3 výhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F32 - antuka
14.11.16
1. kolo
vs. Frederico Gil/Goncalo Oliveira6-72, 0-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F31 - antuka
07.11.16
1. kolo
vs. Oleksii Markovskyi/Boris Pokotilov6-1, 6-4 výhradetail zápasu
07.11.16
semifinále
vs. Sergio Martos Gornes/Pol Toledo Bague4-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.11.16
štvrťfinále
vs. Frederico Gil/Goncalo Oliveira7-62, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
05.10.16
1. kolo
vs. Federico Coria/Tomas Lipovsek Puches4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Brazil Brazil F2 - antuka
15.06.15
finále
vs. Rafael Matos/Marcelo Zormann7-65, 2-6, 8-10 prehradetail zápasu
15.06.15
semifinále
vs. Ricardo Hocevar/Tiago Lopes6-4, 7-66 výhradetail zápasu
15.06.15
1. kolo
vs. Andre Miele/Alexandre Tsuchiya6-4, 6-4 výhradetail zápasu
15.06.15
štvrťfinále
vs. Franco Agamenone/Franco Emanuel Egea6-3, 7-65 výhradetail zápasu

Orlando Luz/Rafael Matos - posledné zápasy

Uruguay Montevideo Challenger - antuka
10.11.19
finále
vs. Facundo Bagnis/Andres Molteni4-6, 7-5, 10-12 prehradetail zápasu
09.11.19
semifinále
vs. Boris Arias/Federico Zeballos6-4, 6-3 výhradetail zápasu
07.11.19
štvrťfinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Mauricio Echazu/Gonzalo Villanueva7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Ecuador Guayaquil Challenger - antuka
01.11.19
semifinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 5-7 prehradetail zápasu
31.10.19
štvrťfinále
vs. Sergio Galdos/Diego Hidalgo6-2, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Wilson Leite/Christian Lindell6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
24.10.19
1. kolo
vs. Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto5-7, 7-5, 9-11 prehradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
06.10.19
finále
vs. Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli6-72, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
05.10.19
semifinále
vs. Sergio Galdos/Leonardo Mayer Sergio Galdos/Leonardo Mayer - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
04.10.19
štvrťfinále
vs. Federico Coria/Sumit Nagal Federico Coria/Sumit Nagal - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Jose Hernandez-Fernandez/Diego Hidalgo7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M25 Seville - antuka
09.09.19
semifinále
vs. Alberto Barroso Campos/Bruno Mardones4-6, 6-3, 10-3 výhradetail zápasu
09.09.19
finále
vs. Sergio Gutierrez-Ferrol/Sergi Perez Contri6-1, 6-3 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Juan Beaus-Barquin/Alejandro Moya Moreno6-0, 6-1 výhradetail zápasu
09.09.19
štvrťfinále
vs. Miguel Damas/Jose Juarez Caro6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Spain M25 Oviedo - antuka
02.09.19
semifinále
vs. Nicolas Alvarez/Juan Pablo Ficovich3-6, 6-2, 6-10 prehradetail zápasu
02.09.19
štvrťfinále
vs. Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla6-1, 6-2 výhradetail zápasu
02.09.19
1. kolo
vs. Roberto Cid/Jose Hernandez-Fernandez6-4, 7-64 výhradetail zápasu
Spain M25 Donostia - antuka
26.08.19
1. kolo
vs. Viktor Durasovic/Georgii Kravchenko6-3, 6-2 výhradetail zápasu
26.08.19
štvrťfinále
vs. Luis Diego Chavez Villalpando/Mikel Lopez Hernaez6-2, 6-2 výhradetail zápasu
26.08.19
semifinále
vs. Javier Barranco Cosano/Jose Hernandez-Fernandez6-4, 4-6, 5-10 prehradetail zápasu
Spain M25 Santander - antuka
19.08.19
štvrťfinále
vs. Daniel Dutra Da Silva/Eduardo Ribeiro6-4, 6-4 výhradetail zápasu
19.08.19
semifinále
vs. Javier Barranco Cosano/Eduard Esteve Lobato7-610, 6-4 výhradetail zápasu
19.08.19
finále
vs. Ivan Gakhov/Jaume Pla Malfeito7-5, 6-4 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo
vs. Rio Noguchi/Anatoliy Petrenko7-65, 6-2 výhradetail zápasu
Brazil M15 Curitiba - antuka
24.06.19
1. kolo
vs. Leonardo Aboian/Maximiliano Estevez7-65, 6-4 výhradetail zápasu
24.06.19
semifinále
vs. Igor Ribeiro Marcondes/Felipe Meligeni Rodrigues Alves2-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.06.19
štvrťfinále
vs. Alex Blumenberg/Joao Hinsching6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M15 Valldoreix - antuka
13.05.19
finále
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Jaume Pla Malfeito6-1, 4-6, 9-11 prehradetail zápasu
<