Igor Ribeiro Marcondes vs. Orlando Luz 26.06.2019

Igor Ribeiro Marcondes vs. Orlando Luz 26.06.2019 - M15 Curitiba - porovnanie

ZÁPAS

26.06.191. koloIgor Ribeiro Marcondes Orlando Luz 6-3, 6-4 Brazil M15 Curitiba antuka

ŠTATISTIKY

Igor Ribeiro MarcondesOrlando Luz
1. podanie %41/51 (80%)23/55 (42%)
Vyhrané body z 1.podania31/41 (76%)14/23 (61%)
Vyhrané body z 2.podania5/10 (50%)12/32 (38%)
Vyhrané break-bally4/10 (40%)2/2 (100%)
Vyhrané body z returnu29/55 (53%)15/51 (29%)
Vyhrané body celkom65/106 (61%)41/106 (39%)
Dvojchyby27
Esá24

ŠTATISTIKY

1
Igor Ribeiro Marcondes Igor Ribeiro Marcondes podáva3-0
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP]
3-1Orlando Luz Orlando Luz podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Igor Ribeiro Marcondes Igor Ribeiro Marcondes podáva5-1
0-0
5-2Orlando Luz Orlando Luz podáva
Igor Ribeiro Marcondes Igor Ribeiro Marcondes podáva5-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
6-3
2
Igor Ribeiro Marcondes Igor Ribeiro Marcondes podáva0-0
0-0
1-0Orlando Luz Orlando Luz podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Igor Ribeiro Marcondes Igor Ribeiro Marcondes podáva2-0
0-0
3-1Orlando Luz Orlando Luz podáva
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP]
4-1Orlando Luz Orlando Luz podáva
0-0
Igor Ribeiro Marcondes Igor Ribeiro Marcondes podáva5-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP]
5-2Orlando Luz Orlando Luz podáva
0-0, 15-15, 30-15, 30-30
Igor Ribeiro Marcondes Igor Ribeiro Marcondes podáva5-3
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
5-4Orlando Luz Orlando Luz podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP]
6-4

Igor Ribeiro Marcondes
Brazília
16.06.97, 23 rokov




806
19
23 758 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
08.02.98, 22 rokov




301
137
110 189 $
Orlando Luz
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Igor Ribeiro Marcondes vs. Orlando Luz - Vzájomné zápasy

26.06.191. koloIgor Ribeiro MarcondesOrlando Luz6-3, 6-4 detail zápasuBrazil M15 Curitiba antuka

Igor Ribeiro Marcondes - posledné zápasy

Mexico M15 Cancun - tvrdý
22.02.20
štvrťfinále
vs. Maksim Tikhomirov6-3, 6-2 výhradetail zápasu
22.02.20
semifinále
vs. Gage Brymer6-73, 3-6 prehradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Alexander Cozbinov6-2, 6-2 výhradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Christian Langmo6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
12.02.20
1. kolo
vs. Juan Alejandro Hernandez4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
08.02.20
štvrťfinále
vs. Felix Corwin6-3, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Maximiliano Estevez6-4, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Francisco Comesana5-7, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Peter Kobelt6-74, 6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
28.01.20
2. kolo kval.
vs. Jesse Witten6-3, 3-6, 9-11 prehradetail zápasu
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Adrian Chamdani6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
21.11.19
2. kolo
vs. Majed Kilani1-6, 6-3, 1-6 prehradetail zápasu
21.11.19
1. kolo
vs. Kai Wehnelt6-4, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Max Andrews3-6, 6-72 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
07.11.19
2. kolo
vs. Taha Baadi7-5, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Leonardo Civita-Telles6-3, 6-4 výhradetail zápasu
04.11.19
kvalifik.
vs. Olivier Rojas6-4, 6-2 výhradetail zápasu
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Jordan Chiu6-1, 7-62 výhradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Oscar Moraing6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia M25 Monastir - tvrdý
30.10.19
1. kolo
vs. Petros Chrysochos3-6, 6-74 prehradetail zápasu
28.10.19
kvalifik.
vs. Naoki Tajima4-6, 6-3, 6-10 prehradetail zápasu
27.10.19
2. kolo kval.
vs. Jordan Chiu6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Brazil M15 Sao - antuka
20.10.19
semifinále
vs. Rafael Matos6-3, 4-6, 5-7 prehradetail zápasu
18.10.19
štvrťfinále
vs. Sebastian Baez6-4, 6-2 výhradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Daniel Dutra Da Silva4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Michel Vernier6-4, 6-4 výhradetail zápasu
15.10.19
kvalifik.
vs. Victor Pilla Helal Lopes De Oliveira6-1, 6-0 výhradetail zápasu
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Matheus Trevisan Rezende6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Brazil M25 Rio - antuka
11.10.19
2. kolo
vs. Tomas Martin Etcheverry3-6, 1-6 prehradetail zápasu
10.10.19
1. kolo
vs. Francisco Comesana6-2, 6-2 výhradetail zápasu

Orlando Luz - posledné zápasy

Mexico Monterrey Challenger - tvrdý
02.03.20
1. kolo
vs. Christopher Eubanks6-72, 6-3, 5-7 prehradetail zápasu
Chile Santiago - antuka
23.02.20
kvalifik.
vs. Martin Klizan4-6, 1-6 prehradetail zápasu
22.02.20
1. kolo kval.
vs. Gonzalo Escobar6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Brazil Rio de - antuka
15.02.20
1. kolo kval.
vs. Attila Balazs3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
06.02.20
2. kolo
vs. Genaro Alberto Olivieri6-4, 6-72, 2-6 prehradetail zápasu
06.02.20
1. kolo
vs. Bruno Sant'Anna6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Uruguay Punta Del - antuka
29.01.20
2. kolo
vs. Francisco Cerundolo3-6, 3-6 prehradetail zápasu
27.01.20
1. kolo
vs. Camilo Ugo Carabelli6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Uruguay Montevideo Challenger - antuka
05.11.19
1. kolo
vs. Pedro Sakamoto4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Ecuador Guayaquil Challenger - antuka
30.10.19
2. kolo
vs. Juan Pablo Varillas6-70, 0-2, - Orlando Luz - skrečprehradetail zápasu
28.10.19
1. kolo
vs. Juan Pablo Ficovich6-3, 7-64 výhradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
24.10.19
3. kolo
vs. Juan Pablo Varillas6-73, 6-75 prehradetail zápasu
22.10.19
2. kolo
vs. Sumit Nagal6-1, 6-4 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Christian Lindell6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Dominican Republic Santo Domingo - antuka
09.10.19
2. kolo
vs. Guido Andreozzi4-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Roberto Cid2-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
03.10.19
3. kolo
vs. Sumit Nagal5-7, 3-6 prehradetail zápasu
01.10.19
2. kolo
vs. Joao Menezes6-4, 6-4 výhradetail zápasu
30.09.19
1. kolo
vs. Pedro Boscardin Dias6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
23.09.19
1. kolo
vs. Juan Pablo Ficovich2-6, 6-76 prehradetail zápasu
Spain M25 Seville - antuka
15.09.19
finále
vs. Sergio Gutierrez-Ferrol6-2, 6-1 výhradetail zápasu
14.09.19
semifinále
vs. Daniel Dutra Da Silva7-5, 6-4 výhradetail zápasu
13.09.19
štvrťfinále
vs. Pol Martin Tiffon6-4, 6-73, 7-63 výhradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Carlos Lopez Montagud6-4, 6-4 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Miguel Damas6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M25 Oviedo - antuka
06.09.19
semifinále
vs. Jose Hernandez-Fernandez2-6, 3-6 prehradetail zápasu
05.09.19
štvrťfinále
vs. Nicolas Alvarez5-7, 6-3, 7-64 výhradetail zápasu
04.09.19
2. kolo
vs. Alejandro Gonzalez6-72, 6-0, 6-3 výhradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Eduard Esteve Lobato7-64, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M25 Donostia - antuka
31.08.19
semifinále
vs. Oscar Jose Gutierrez2-6, 3-6 prehradetail zápasu
<