ZÁPAS
12.12.16 | 1. kolo | Ignacio Monzon | Nicolas Ezequiel Natalicchio | 6-0, 6-1 | Uruguay F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Ignacio Monzon | Nicolas Ezequiel Natalicchio | |
1. podanie % | 23/37 (62%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/23 (78%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/14 (86%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 22/34 (65%) | 7/37 (19%) |
Vyhrané body celkom | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
02.05.97, 26 rokov
02.05.97, 26 rokov
Ignacio Monzon vs. Nicolas Ezequiel Natalicchio - Vzájomné zápasy
12.12.16 | 1. kolo | Ignacio Monzon | Nicolas Ezequiel Natalicchio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Uruguay F3 | antuka |
Ignacio Monzon form & Nicolas Ezequiel Natalicchio form
Ignacio Monzon - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu |
Nicolas Ezequiel Natalicchio - posledné zápasy
Uruguay F3 - antuka | ||||
12.12.16 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Nicolas Krupadielnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Luciano Betella | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Uruguay F2 - antuka | ||||
05.12.16 kvalifik. | vs. Nicolas Bianchi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Uruguay F1 - antuka | ||||
28.11.16 kvalifik. | vs. Nicolas Bianchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Gerardo Wibmer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Alexis Gurmendi | 2-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Ecuador F3 - antuka | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Martinez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Carlos Andres Carrera Hidalgo | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ecuador F2 - antuka | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Fabio Costa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ecuador F1 - antuka | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Luciano Bastias | 6-4, 6-72, 6-77 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Daniel Albu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Alexandru Vasile Manole | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Mihnea Bara | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F28 - tvrdý | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F27 - tvrdý | ||||
04.07.16 kvalifik. | vs. Denys Mylokostov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F26 - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Niccolo Apostolico | 6-3, 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Ivan Dikenstein | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Venezuela F3 - tvrdý | ||||
09.11.15 kvalifik. | vs. Anderson Reed | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.15 2. kolo kval. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Venezuela F2 - tvrdý | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Hillel Rousseau | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Venezuela F1 - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Adrian Ossorio | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Argentina F14 - antuka | ||||
28.09.15 2. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Alejandro Orihuela | 6-2, 7-610 | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Facundo Jofre | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Lavaselli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F10 - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Agustin Ribera | 3-6, 3-6 | detail zápasu |