ZÁPAS
24.03.18 | 1. kolo kval. | Ibrahim Kibet Yego | Socrates Leon Tsoronis | 6-4, 7-5 | Australia F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Keňa
24.04.96, 27 rokov
24.04.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
16.07.97, 26 rokov
16.07.97, 26 rokov
Ibrahim Kibet Yego vs. Socrates Leon Tsoronis - Vzájomné zápasy
24.03.18 | 1. kolo kval. | Ibrahim Kibet Yego | Socrates Leon Tsoronis | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Australia F4 | antuka |
Ibrahim Kibet Yego form & Socrates Leon Tsoronis form
Ibrahim Kibet Yego - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sahil Gaware | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Courtney John Lock | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Ansu Bhuyan | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Quartey | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Emmanuel Idoko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Friday | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Agadir - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Matthew Mendez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Hamza Hmina | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Simon Anthony Ivanov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Alexey Dubinin | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Coutinho | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Rishi Reddy | 6-3, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
05.05.19 1. kolo kval. | vs. David Sheer Mohamed | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Andre Ku Meza | 7-5, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Uganda F3 - antuka | ||||
13.05.18 kvalifik. | vs. Dhruv Sunish | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 5-7, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Uganda F2 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Australia F4 - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Aaron Addison | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Australia F3 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jayden Court | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australia F1 - tráva | ||||
25.02.18 kvalifik. | vs. Chase Ferguson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Socrates Leon Tsoronis - posledné zápasy
M25 Geelong - tráva | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Jake Delaney | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Themi Sitzoukis | 6-2, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Crnokrak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Australia F8 - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Vincent Stouff | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.18 kvalifik. | vs. William Ma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Liam Puttergill | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.18 1. kolo kval. | vs. Casey Hoole | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Australia F7 - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Blake Ellis | 2-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Australia F6 - tvrdý | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Brenton Chambers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Sohei Hagino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Australia F5 - tvrdý | ||||
15.09.18 2. kolo kval. | vs. Vincent Stouff | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Portugal F16 - tvrdý | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Joseph Rotheram | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F15 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Afonso Salgado | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Portugal F13 - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Alexandre Tsuchiya | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Maximiliano Roman Mayorga | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-1, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F12 - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Nuno Borges | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Riccardo Di Nocera | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Antonio Cembellin Prieto | 6-4, 2-6, 7-60 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Jose Von Hafe Perez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Dario Simonetta | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F11 - tvrdý | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Wilfredo Gonzalez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.18 2. kolo kval. | vs. Luke Stevenson | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu |