ZÁPAS
14.08.19 | 2. kolo | Hyeon Chung | Vasek Pospisil | 1-6, 7-68, 6-3 | Vancouver Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Hyeon Chung | Vasek Pospisil | |
1. podanie % | 61/85 (72%) | 54/99 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/61 (72%) | 38/54 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/24 (38%) | 21/45 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 40/99 (40%) | 32/85 (38%) |
Vyhrané body celkom | 93/184 (51%) | 91/184 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 1 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Hyeon Chung | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Vasek Pospisil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hyeon Chung | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Vasek Pospisil | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Hyeon Chung | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-5 | Vasek Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hyeon Chung | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Vasek Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hyeon Chung | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Vasek Pospisil | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Hyeon Chung | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Vasek Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hyeon Chung | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Vasek Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hyeon Chung | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Vasek Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hyeon Chung | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Vasek Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hyeon Chung | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Vasek Pospisil | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
3 | ||
0-0 | Vasek Pospisil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
0-1 | Vasek Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hyeon Chung | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Vasek Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hyeon Chung | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Vasek Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hyeon Chung | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Vasek Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Hyeon Chung | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Hyeon Chung vs. Vasek Pospisil - Vzájomné zápasy
14.08.19 | 2. kolo | Hyeon Chung | Vasek Pospisil | 1-6, 7-68, 6-3 | detail zápasu | Vancouver Challenger | tvrdý |
16.08.15 | kvalifik. | Vasek Pospisil | Hyeon Chung | 6-74, 6-0, 6-3 | detail zápasu | Cincinnati | tvrdý |
Hyeon Chung form & Vasek Pospisil form
Hyeon Chung - posledné zápasy
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 0-2, - Hyeon Chung - skreč | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Hyeon Chung - skreč | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.23 1. kolo | vs. Andy Murray | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.09.20 2. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Baptiste Crepatte | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
25.08.20 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Mubadala World - tvrdý | ||||
20.12.19 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 6-75, 6-71 | detail zápasu | |
19.12.19 1. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Milos Raonic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
04.10.19 štvrťfinále | vs. David Goffin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Marin Cilic | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Joao Sousa | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.19 3. kolo | vs. Rafael Nadal | 3-6, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 2-6, 7-5, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-4, 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.19 kvalifik. | vs. Mikael Ymer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.19 2. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Vancouver Challenger - tvrdý | ||||
15.08.19 3. kolo | vs. Maxime Janvier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 7-68, 6-3 | detail zápasu |
Vasek Pospisil - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Denis Kudla | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Richard Gasquet | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Brandon Holt | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Ryan Peniston | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
14.09.23 Rubber 1 | vs. Leo Borg | 7-65, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-67, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 7-67, 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Mats Moraing | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.23 finále | vs. Roman Safiullin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Zdenek Kolar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu |