ZÁPAS
21.01.18 | 2. kolo kval. | Huixin Wang | Shaoyun Liu | 6-1, 6-3 | China F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Huixin Wang | Shaoyun Liu | |
1. podanie % | 42/53 (79%) | 20/48 (42%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/42 (71%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/11 (64%) | 16/28 (57%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/48 (46%) | 16/53 (30%) |
Vyhrané body celkom | 59/101 (58%) | 42/101 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
27.01.02, 22 rokov
27.01.02, 22 rokov
Huixin Wang vs. Shaoyun Liu - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 2. kolo kval. | Huixin Wang | Shaoyun Liu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | China F3 | antuka |
Huixin Wang form & Shaoyun Liu form
Huixin Wang - posledné zápasy
M15 Nanchang - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Linang Xiao | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Baotou Challenger - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
China F13 - antuka | ||||
25.08.18 semifinále | vs. Hao Wu | 6-75, 6-1, 3-0, Hao Wu - skreč | detail zápasu | |
25.08.18 finále | vs. Yan Bai | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Arata Onozawa | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.18 štvrťfinále | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
China F12 - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Wei Qiang Zheng | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
China F11 - tvrdý | ||||
20.07.18 semifinále | vs. Yan Bai | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.07.18 štvrťfinále | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.18 2. kolo | vs. Teeradon Tortrakul | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.18 1. kolo | vs. Weibowen Zou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
China F8 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Zhe Li | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
China F7 - tvrdý | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Yecong He | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
China F6 - tvrdý | ||||
14.05.18 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
China F5 - tvrdý | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
China F4 - tvrdý | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 1-5, - Huixin Wang - skreč | detail zápasu | |
30.04.18 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
China F3 - antuka | ||||
24.01.18 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.18 kvalifik. | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.18 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Shaoyun Liu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
China F2 - antuka | ||||
16.01.18 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
China F1 - antuka | ||||
14.01.18 finále | vs. Yuta Shimizu | 7-67, 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Shaoyun Liu - posledné zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
26.12.23 kvalifik. | vs. Alan Raul Sau Franco | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Arata Moriiwa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 6-74, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Hong-Lin Fu | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Zhou Mingzhou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
22.11.23 kvalifik. | vs. Corban Crowther | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Leroy Yong | 6-4, 4-3, Leroy Yong - skreč | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Linghao Zhang | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Martins Rocens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Zijiang Yang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Adam Moundir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Christian Sean Wong | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 3-6, 1-4, - Shaoyun Liu - skreč | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Linghao Zhang | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yaojie Zeng | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Wai Yu Kai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Zhan Zheng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Xirui Han | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 2. kolo kval. | vs. Zijiang Yang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
China F3 - antuka | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Huixin Wang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Ang Ji | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
China F2 - antuka | ||||
14.01.18 2. kolo kval. | vs. Sheng Hao Zhou | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
13.01.18 1. kolo kval. | vs. Mingyuan Yang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
China F1 - antuka | ||||
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 7-67, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
China F4 - tvrdý | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Chuanqi Su | 6-4, 6-1 | detail zápasu |