ZÁPAS
23.08.18 | štvrťfinále | Huixin Wang | Hanyi Liu | 6-1, 6-2 | China F13 | antuka |
ŠTATISTIKY
Huixin Wang | Hanyi Liu | |
1. podanie % | 33/52 (63%) | 27/42 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/33 (67%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/19 (63%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 24/42 (57%) | 18/52 (35%) |
Vyhrané body celkom | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Hanyi Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Huixin Wang | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Hanyi Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Huixin Wang | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Hanyi Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Huixin Wang | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Huixin Wang | 5-1 | |
0-0, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Huixin Wang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Hanyi Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Huixin Wang | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Huixin Wang | 2-1 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Huixin Wang | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Hanyi Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Huixin Wang | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Hanyi Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Huixin Wang vs. Hanyi Liu - Vzájomné zápasy
23.08.18 | štvrťfinále | Huixin Wang | Hanyi Liu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | China F13 | antuka |
Huixin Wang form & Hanyi Liu form
Huixin Wang - posledné zápasy
M15 Nanchang - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Linang Xiao | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Baotou Challenger - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
China F13 - antuka | ||||
25.08.18 finále | vs. Yan Bai | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.08.18 semifinále | vs. Hao Wu | 6-75, 6-1, 3-0, Hao Wu - skreč | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Arata Onozawa | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.18 štvrťfinále | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
China F12 - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Wei Qiang Zheng | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
China F11 - tvrdý | ||||
20.07.18 semifinále | vs. Yan Bai | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.07.18 štvrťfinále | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.18 2. kolo | vs. Teeradon Tortrakul | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.18 1. kolo | vs. Weibowen Zou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
China F8 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Zhe Li | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
China F7 - tvrdý | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Yecong He | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
China F6 - tvrdý | ||||
14.05.18 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
China F5 - tvrdý | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
China F4 - tvrdý | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 1-5, - Huixin Wang - skreč | detail zápasu | |
30.04.18 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
China F3 - antuka | ||||
24.01.18 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.18 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.18 kvalifik. | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Shaoyun Liu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
China F2 - antuka | ||||
16.01.18 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
China F1 - antuka | ||||
14.01.18 finále | vs. Yuta Shimizu | 7-67, 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Hanyi Liu - posledné zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. James McCabe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jarrod Joyce | 3-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Luke Saville | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Jake Delaney | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. James McCabe | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Blake Ellis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Hulme | 7-64, 3-6, 0-2, - Hanyi Liu - skreč | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Toa Maeda | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Makoto Ochi | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pavel Verbin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zhou Mingzhou | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 6-2 | detail zápasu |