Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
25.04.99, 24 rokov
25.04.99, 24 rokov
Hugo Schott vs. Andrea Bessire - Vzájomné zápasy
12.06.17 | 2. kolo kval. | Hugo Schott | Andrea Bessire | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F23 | antuka |
Hugo Schott form & Andrea Bessire form
Hugo Schott - posledné zápasy
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Alexander Erler | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.20 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Constant De La Bassetiere | 4-6, 7-65, 10-1 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 7-61, 6-76, 7-10 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Alexandre Peyrot | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
23.11.19 semifinále | vs. Tobias Simon | 6-79, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.19 štvrťfinále | vs. Jan Choinski | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Peter Kobelt | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-74 | detail zápasu |
Andrea Bessire - posledné zápasy
M15 Agadir - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Giovanni Rizzuti | 2-5, - Andrea Bessire - skreč | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Giovanni Rizzuti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Anas Fattar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Alessandro Dragoni | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Michal Skonieczny | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Milen Ianakiev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Reggio - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Davide Albertoni | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Massimino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Accra - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Tuki Jacobs | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Darryl Hale | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabor Borsos | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.19 1. kolo | vs. Wei-De Lin | 6-4, 1-0, Wei-De Lin - skreč | detail zápasu | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Lewei Cai | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.01.19 kvalifik. | vs. Zekai Li | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
07.01.19 kvalifik. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-2, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
06.01.19 1. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
31.12.18 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
31.12.18 1. kolo kval. | vs. Apuroop Patlolla Reddy | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-75, 6-70 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F24 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Marco Corino | 4-6, 2-6 | detail zápasu |