ZÁPAS
02.05.19 | 2. kolo | Hugo Gaston | Boris Pokotilov | 6-3, 6-0 | M15 Grasse | antuka |
ŠTATISTIKY
Hugo Gaston | Boris Pokotilov | |
1. podanie % | 48/67 (72%) | 27/52 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/48 (69%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/19 (47%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 29/52 (56%) | 25/67 (37%) |
Vyhrané body celkom | 71/119 (60%) | 48/119 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Hugo Gaston | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Boris Pokotilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Gaston | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Boris Pokotilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hugo Gaston | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Boris Pokotilov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Hugo Gaston | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Boris Pokotilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Gaston | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Boris Pokotilov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hugo Gaston | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Boris Pokotilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hugo Gaston | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Boris Pokotilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hugo Gaston | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Hugo Gaston vs. Boris Pokotilov - Vzájomné zápasy
02.05.19 | 2. kolo | Hugo Gaston | Boris Pokotilov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Grasse | antuka |
Hugo Gaston form & Boris Pokotilov form
Hugo Gaston - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Kudla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Denis Shapovalov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Thijs Boogaard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Lloyd Harris | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
04.01.24 štvrťfinále | vs. Enzo Couacaud | 7-64, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-71, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 5-7, 7-65, 7-611 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 6-4 | detail zápasu |
Boris Pokotilov - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dax Donders | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Paul Woerner | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Karim El Feky | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Lim | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
14.10.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
13.10.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
12.10.23 štvrťfinále | vs. Tanguy Genier | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Essa Qabazard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Quentin Folliot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-72, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Aaron Cohen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-64, 0-6, 10-4 | detail zápasu |