ZÁPAS
28.09.17 | štvrťfinále | Hugo Dellien | Matias Zukas | 6-3, 6-2 | Bolivia F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Hugo Dellien | Matias Zukas | |
1. podanie % | 33/47 (70%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/33 (79%) | 17/26 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 4/19 (21%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/45 (53%) | 13/47 (28%) |
Vyhrané body celkom | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Hugo Dellien vs. Matias Zukas - Vzájomné zápasy
28.09.17 | štvrťfinále | Hugo Dellien | Matias Zukas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Bolivia F2 | antuka |
08.11.15 | 2. kolo kval. | Hugo Dellien | Matias Zukas | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
Hugo Dellien form & Matias Zukas form
Hugo Dellien - posledné zápasy
Rome Challenger - antuka | ||||
24.04.24 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
14.04.24 kvalifik. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Cameron Norrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
09.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 štvrťfinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-71, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guido Andreozzi | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 finále | vs. Oliver Crawford | 7-66, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Matias Zukas - posledné zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |