ZÁPAS
03.03.18 | 1. kolo kval. | Hugo Dellien | Franco Agamenone | 6-1, 2-6, 7-65 | Santiago Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Hugo Dellien | Franco Agamenone | |
1. podanie % | 68/93 (73%) | 63/98 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/68 (56%) | 35/63 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/25 (40%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 48/98 (49%) | 45/93 (48%) |
Vyhrané body celkom | 96/191 (50%) | 95/191 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hugo Dellien | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Dellien | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Dellien | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Hugo Dellien | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Hugo Dellien | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hugo Dellien | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hugo Dellien | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Hugo Dellien | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Dellien | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Hugo Dellien | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Hugo Dellien | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hugo Dellien | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Dellien | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Hugo Dellien vs. Franco Agamenone - Vzájomné zápasy
10.03.23 | štvrťfinále | Hugo Dellien | Franco Agamenone | 6-75, 7-63, 7-65 | detail zápasu | Santiago Challenger | antuka |
03.03.18 | 1. kolo kval. | Hugo Dellien | Franco Agamenone | 6-1, 2-6, 7-65 | detail zápasu | Santiago Challenger | antuka |
Hugo Dellien form & Franco Agamenone form
Hugo Dellien - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Cameron Norrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
09.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 štvrťfinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-71, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guido Andreozzi | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 finále | vs. Oliver Crawford | 7-66, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, - Hugo Dellien - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 6-4, 7-65 | detail zápasu |
Franco Agamenone - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detail zápasu |