ZÁPAS
09.08.17 | 2. kolo | Hugo Dellien | Andrei Stefan Apostol | 6-4, 7-5 | Romania F9 | antuka |
ŠTATISTIKY
Hugo Dellien | Andrei Stefan Apostol | |
1. podanie % | 54/67 (81%) | 67/91 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/54 (63%) | 37/67 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/13 (38%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 44/91 (48%) | 28/67 (42%) |
Vyhrané body celkom | 83/158 (53%) | 75/158 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Hugo Dellien vs. Andrei Stefan Apostol - Vzájomné zápasy
09.08.17 | 2. kolo | Hugo Dellien | Andrei Stefan Apostol | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Romania F9 | antuka |
Hugo Dellien form & Andrei Stefan Apostol form
Hugo Dellien - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Cameron Norrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
09.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 štvrťfinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-71, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guido Andreozzi | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 finále | vs. Oliver Crawford | 7-66, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, - Hugo Dellien - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 6-4, 7-65 | detail zápasu |
Andrei Stefan Apostol - posledné zápasy
Italy F32 - antuka | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Changli Zhang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Italy F31 - antuka | ||||
07.10.18 kvalifik. | vs. Franjo Raspudic | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
10.08.18 štvrťfinále | vs. Roberto Marcora | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.18 2. kolo | vs. Bogdan Borza | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.18 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-1, Valentin Vanta - skreč | detail zápasu | |
Tunisia F22 - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Amaury Delmas | 4-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Skander Ben Abdallah | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Alberto Nieto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Gonzalo Escobar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Karol Drzewiecki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
16.05.18 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Andrej Popovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Enej Berghaus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Balazs Balassa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hungary F1 - antuka | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F7 - tvrdý | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Marko Miladinovic | 2-6, - Andrei Stefan Apostol - skreč | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
12.02.18 kvalifik. | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | detail zápasu |