ZÁPAS
21.01.18 | 2. kolo kval. | Hugo Daubias | Martim Leote Prata | 6-3, 3-6, 6-3 | Spain F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
02.05.96, 27 rokov
02.05.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
26.08.00, 23 rokov
11 704 $
26.08.00, 23 rokov
11 704 $
Hugo Daubias vs. Martim Leote Prata - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 2. kolo kval. | Hugo Daubias | Martim Leote Prata | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Spain F2 | antuka |
Hugo Daubias form & Martim Leote Prata form
Hugo Daubias - posledné zápasy
Germany F13 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Tim Heger | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Eduard Guell Bartrina | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý | ||||
16.04.18 1. kolo | vs. Antoine Walch | 3-6, 0-5, - Hugo Daubias - skreč | detail zápasu | |
Spain F2 - antuka | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Martim Leote Prata | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Alberto Berbegal Moreno | 6-1, 5-7, 5-1, Alberto Berbegal Moreno - skreč | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Dittmer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F6 - antuka | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Amine Ahouda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Simohamed Hirs | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F5 - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Morocco F4 - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Marco Di Prima | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
France F21 - koberec | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 0-4, - Hugo Daubias - skreč | detail zápasu | |
France F19 - tvrdý I. | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
17.08.17 2. kolo | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.17 1. kolo | vs. Amer Naow | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Morocco F3 - antuka | ||||
04.08.17 semifinále | vs. Jonathan Kanar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.17 štvrťfinále | vs. Juan Manuel Benitez Chavarriaga | 7-65, Juan Manuel Benitez Chavarriaga - skreč | detail zápasu | |
02.08.17 2. kolo | vs. Yuri Syromolotov Netrebin | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. James Allemby | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Alex Knaff | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Morocco F2 - antuka | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-72, 0-4, - Hugo Daubias - skreč | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo | vs. Mehdi Jdi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
France F16 - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
France F9 - antuka | ||||
26.04.17 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.17 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Martim Leote Prata - posledné zápasy
M25 Castelo - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Maks Silagy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gianni Ross | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.22 kvalifik. | vs. Joshua Goodger | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Paquette | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
16.09.22 štvrťfinále | vs. Christian Langmo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Duarte Vale | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Miguel Gomes | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Ricardo Batista | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Maxence Broville | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Duarte Vale | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Joshua Goodger | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Daniel Little | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 5-2, Pedro Sousa - skreč | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Daniel Batista | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Afonso Portugal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Jesse Witten | 4-6, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. David Fox | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | detail zápasu |