ZÁPAS
24.11.18 | 1. kolo kval. | Hans Albert Schubert | Sergey Bolotov | 7-65, 4-6, 6-4 | Turkey F38 | antuka |
ŠTATISTIKY
Chile
15.11.99, 24 rokov
15.11.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.05.99, 24 rokov
14.05.99, 24 rokov
Hans Albert Schubert vs. Sergey Bolotov - Vzájomné zápasy
24.11.18 | 1. kolo kval. | Hans Albert Schubert | Sergey Bolotov | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Turkey F38 | antuka |
Hans Albert Schubert form & Sergey Bolotov form
Hans Albert Schubert - posledné zápasy
M15 Concepcion - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-1, 5-7, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Eric David Verdes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Charlelie Cosnet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ashot Mkrtchyan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benedikt Henning | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alen Bill | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasios Charatsis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
11.04.23 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 5-7, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Rosales | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Franco Marini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Miguel Fernando Pereira | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Javier Guzman | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Victor Chaw | 5-7, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Yu-Hsiang Su | 3-6, 0-3, - Hans Albert Schubert - skreč | detail zápasu | |
12.09.22 1. kolo kval. | vs. Sibi Junior Soumahoro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ocantos | 6-0, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
08.06.22 kvalifik. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-66, 0-6, 5-10 | detail zápasu |
Sergey Bolotov - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Nikita Volonski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 5-7, 3-4, - Sergey Bolotov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Omar Fields | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Danil Spasibo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Sviatoslav Lutkovskii | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Tomohiro Masabayashi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 4-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Stepin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-4, - Sergey Bolotov - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 7-65 | detail zápasu |