ZÁPAS
13.12.18 | štvrťfinále | Rio Noguchi | Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-2 | Pakistan F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Rio Noguchi | Hamid Reza Nadaf | |
1. podanie % | 37/57 (65%) | 31/53 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/37 (78%) | 20/31 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/53 (45%) | 17/57 (30%) |
Vyhrané body celkom | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 0 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rio Noguchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rio Noguchi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-2 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-40 | ||
Rio Noguchi | 3-3 | |
Rio Noguchi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Hamid Reza Nadaf | |
Rio Noguchi | 0-1 | |
0-0, 0-40[BP], 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Rio Noguchi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rio Noguchi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-2 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Rio Noguchi vs. Hamid Reza Nadaf - Vzájomné zápasy
21.12.18 | semifinále | Rio Noguchi | Hamid Reza Nadaf | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Pakistan F3 | antuka |
13.12.18 | štvrťfinále | Rio Noguchi | Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Pakistan F2 | tvrdý |
Rio Noguchi form & Hamid Reza Nadaf form
Rio Noguchi - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Hamid Reza Nadaf - posledné zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 0-3, - Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sina Moghimi | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Matyas Fuele | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amirali Ghavam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 1-6, - Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Makar Elesin | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Dax Donders | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Serafin Zund | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Cezar Mihai Lupean | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rares Christian Haiduc | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 0-4, - Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Maxence Broville | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 1-2, - Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Hesam Yazdi | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Yunes Talavar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Dario Alexandru Ciobotaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu |