ZÁPAS
15.05.19 | 1. kolo | Guy Orly Iradukunda | Sergey Bolotov | 6-3, 1-6, 6-2 | M15 Kampala | antuka |
ŠTATISTIKY
Guy Orly Iradukunda | Sergey Bolotov | |
1. podanie % | 49/94 (52%) | 41/77 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/49 (76%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/45 (44%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 30/77 (39%) | 37/94 (39%) |
Vyhrané body celkom | 87/171 (51%) | 84/171 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 2 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Guy Orly Iradukunda | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sergey Bolotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sergey Bolotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Sergey Bolotov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Sergey Bolotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guy Orly Iradukunda | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sergey Bolotov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sergey Bolotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Sergey Bolotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Guy Orly Iradukunda | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Sergey Bolotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Guy Orly Iradukunda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sergey Bolotov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sergey Bolotov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sergey Bolotov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Orly Iradukunda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Sergey Bolotov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.05.99, 24 rokov
14.05.99, 24 rokov
Guy Orly Iradukunda vs. Sergey Bolotov - Vzájomné zápasy
15.05.19 | 1. kolo | Guy Orly Iradukunda | Sergey Bolotov | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | M15 Kampala | antuka |
Guy Orly Iradukunda form & Sergey Bolotov form
Guy Orly Iradukunda - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 1-6, 0-4, - Guy Orly Iradukunda - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alex Bulte | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Trey Hilderbrand | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Creed Skinner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Oliver Crawford | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-75, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
14.10.22 štvrťfinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Sven Corbinais | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Raghav Jaisinghani | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Khololwam Montsi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Colin Markes | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.07.22 štvrťfinále | vs. Abedallah Shelbayh | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.22 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Sergey Bolotov - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Nikita Volonski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 5-7, 3-4, - Sergey Bolotov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Omar Fields | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Danil Spasibo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Sviatoslav Lutkovskii | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Tomohiro Masabayashi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 4-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Stepin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-4, - Sergey Bolotov - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 7-65 | detail zápasu |