ZÁPAS
07.10.20 | 3. kolo | Guy Den Ouden | Arthur Cazaux | 6-4, 6-4 | French Open | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Guy Den Ouden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Guy Den Ouden | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Guy Den Ouden | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Arthur Cazaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guy Den Ouden | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Guy Den Ouden | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Guy Den Ouden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Arthur Cazaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Guy Den Ouden | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Arthur Cazaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guy Den Ouden | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Arthur Cazaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Guy Den Ouden | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Arthur Cazaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Guy Den Ouden vs. Arthur Cazaux - Vzájomné zápasy
07.10.20 | 3. kolo | Guy Den Ouden | Arthur Cazaux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | French Open | antuka |
Guy Den Ouden form & Arthur Cazaux form
Guy Den Ouden - posledné zápasy
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 6-0, 3-0, Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 0-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. August Holmgren | 5-7, 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-1, 3-5, - Guy Den Ouden - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-71, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Adam Heinonen | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 3-0, Stuart Parker - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Arthur Cazaux - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 4-6, 7-5, 2-1, - Arthur Cazaux - skreč | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Adam Walton | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 5-7, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
22.01.24 4. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-76, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-3, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Holger Rune | 7-64, 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-2, 6-73, 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
06.01.24 finále | vs. Enzo Couacaud | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.24 semifinále | vs. Harold Mayot | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
04.01.24 štvrťfinále | vs. Benoit Paire | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 3-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Roman Safiullin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu |