INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gustav Hansson vs. Alec Adamson - Vzájomné zápasy
12.09.16 | 2. kolo kval. | Gustav Hansson | Alec Adamson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | USA F28 | tvrdý |
Gustav Hansson form & Alec Adamson form
Gustav Hansson - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.19 semifinále | vs. Marko Miladinovic | - | detail zápasu | |
20.12.19 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-75, 6-3, 6-78 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
11.08.19 finále | vs. August Holmgren | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Markus Eriksson | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Carl Soderlund | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.19 semifinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.19 štvrťfinále | vs. Bart Stevens | Bart Stevens - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
10.05.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.19 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Alec Adamson - posledné zápasy
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo | vs. Alexander Sarkissian | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Toby D. Boyer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.20 1. kolo | vs. Gage Brymer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 4-6, 4-5 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-71, 4-5 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Nick Chappell | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.20 1. kolo | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-1, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Reese Stalder | 7-5, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Luis Humberto Lopez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 7-5, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Omni Kumar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Shahin Khaledan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentin Royer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | detail zápasu |