ZÁPAS
26.09.18 | 1. kolo | Guillermo Olaso | Jaroslav Pospisil | 6-1, 6-1 | Lebanon F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Guillermo Olaso | Jaroslav Pospisil | |
1. podanie % | 24/48 (50%) | 22/48 (46%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/24 (75%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/24 (54%) | 6/26 (23%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 30/48 (63%) | 17/48 (35%) |
Vyhrané body celkom | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Guillermo Olaso vs. Jaroslav Pospisil - Vzájomné zápasy
26.09.18 | 1. kolo | Guillermo Olaso | Jaroslav Pospisil | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Lebanon F1 | antuka |
05.04.11 | 1. kolo | Guillermo Olaso | Jaroslav Pospisil | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Monza Challenger | antuka |
19.02.11 | finále | Jaroslav Pospisil | Guillermo Olaso | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Meknes Challenger | antuka |
08.10.10 | štvrťfinále | Jaroslav Pospisil | Guillermo Olaso | 6-73, 6-1, 6-1 | detail zápasu | Tarragona Challenger | antuka |
10.07.09 | štvrťfinále | Guillermo Olaso | Jaroslav Pospisil | 7-5, 5-7, 7-5 | detail zápasu | San Benedetto | antuka |
Guillermo Olaso form & Jaroslav Pospisil form
Guillermo Olaso - posledné zápasy
Lebanon F1 - antuka | ||||
29.09.18 semifinále | vs. Alexandre Muller | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.09.18 štvrťfinále | vs. Edoardo Eremin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Hasan Ibrahim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Orlando Luz | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.18 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F16 - tvrdý | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Evan Hoyt | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Antonio Cembellin Prieto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
France F10 - antuka | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 5-7, 5-2, - Guillermo Olaso - skreč | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Eduard Guell Bartrina | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ronald Slobodchikov | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Jeremy Jahn | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Jose Statham | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Jae Hwan Kim | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
04.05.18 štvrťfinále | vs. Lukas Lacko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.18 2. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.18 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Adrien Bossel | 4-5, - Guillermo Olaso - skreč | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Steven Diez | 7-64, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Adrien Bossel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
23.03.18 štvrťfinále | vs. Gregoire Barrere | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.18 2. kolo | vs. Nicolas Mahut | 7-64, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Laurynas Grigelis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 6-2, 7-64 | detail zápasu |
Jaroslav Pospisil - posledné zápasy
Prostejov Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - skreč | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 kvalifik. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |