ZÁPAS
21.11.14 | Guilherme Clezar | Blaz Rola | 6-4, 6-3 | Sao Paulo | antuka |
ŠTATISTIKY
Guilherme Clezar | Blaz Rola | |
1. podanie % | 33/50 (66%) | 34/55 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/33 (76%) | 21/34 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/17 (47%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/55 (51%) | 17/50 (34%) |
Vyhrané body celkom | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 3 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Guilherme Clezar vs. Blaz Rola - Vzájomné zápasy
24.10.17 | 1. kolo | Blaz Rola | Guilherme Clezar | 7-64, 6-0 | detail zápasu | Lima Challenger | antuka |
21.11.14 | Guilherme Clezar | Blaz Rola | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka | |
01.08.13 | 2. kolo | Blaz Rola | Guilherme Clezar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
Guilherme Clezar form & Blaz Rola form
Guilherme Clezar - posledné zápasy
M25+H Lajeado - antuka | ||||
25.11.22 štvrťfinále | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Enrique Bogo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.02.21 2. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
20.02.21 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
15.02.21 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cary Challenger - tvrdý | ||||
10.11.20 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 2-3, - Guilherme Clezar - skreč | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
16.10.20 štvrťfinále | vs. Federico Gaio | 7-5, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.10.20 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
13.10.20 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.20 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Joao Monteiro | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.20 1. kolo kval. | vs. Brandon Nakashima | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
27.09.20 kvalifik. | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
24.09.20 štvrťfinále | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.20 2. kolo | vs. Federico Coria | 7-66, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-68, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.20 štvrťfinále | vs. Igor Sijsling | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.20 2. kolo | vs. Valentin Royer | 6-77, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
05.03.20 3. kolo | vs. Kevin King | 6-74, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.20 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-1, 6-75, 7-65 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.20 3. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Blaz Rola - posledné zápasy
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Montechiarugolo Challenger - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 finále | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 štvrťfinále | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu |