ZÁPAS
07.07.12 | finále | Guido Andreozzi | Facundo Arguello | 6-3, 6-76, 6-2 | Lima Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Guido Andreozzi | Facundo Arguello | |
1. podanie % | 54/112 (48%) | 52/91 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/54 (70%) | 33/52 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 31/58 (53%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 39/91 (43%) | 43/112 (38%) |
Vyhrané body celkom | 108/203 (53%) | 95/203 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Guido Andreozzi vs. Facundo Arguello - Vzájomné zápasy
15.09.18 | semifinále | Guido Andreozzi | Facundo Arguello | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | Szczecin Challenger | antuka |
11.10.16 | 1. kolo | Guido Andreozzi | Facundo Arguello | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
14.01.16 | 2. kolo | Guido Andreozzi | Facundo Arguello | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
15.10.15 | 2. kolo | Facundo Arguello | Guido Andreozzi | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | Corrientes Challenger | antuka |
26.09.14 | štvrťfinále | Guido Andreozzi | Facundo Arguello | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Porto Alegre | antuka |
03.07.14 | štvrťfinále | Guido Andreozzi | Facundo Arguello | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | Manta Challenger | tvrdý |
11.04.14 | štvrťfinále | Facundo Arguello | Guido Andreozzi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Itajai Challenger | antuka |
27.09.13 | štvrťfinále | Facundo Arguello | Guido Andreozzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Porto Alegre | antuka |
07.07.12 | finále | Guido Andreozzi | Facundo Arguello | 6-3, 6-76, 6-2 | detail zápasu | Lima Challenger | antuka |
18.06.12 | semifinále | Facundo Arguello | Guido Andreozzi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Argentina F14 | antuka |
06.10.08 | 1. kolo | Facundo Arguello | Guido Andreozzi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Argentina F12 | antuka |
Guido Andreozzi form & Facundo Arguello form
Guido Andreozzi - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Manuel Guinard | - | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-71, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Keegan Smith | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-2, - Guido Andreozzi - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Hugo Dellien | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Alex Michelsen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Christian Harrison | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Francesco Passaro | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Facundo Arguello - posledné zápasy
Campinas Challenger - antuka | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
29.02.20 štvrťfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 štvrťfinále | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu |