ZÁPAS
05.08.18 | 1. kolo kval. | Grigory Kuklin | Renat Sakhabutdinov | 6-2, 6-3 | Russia F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
26.12.00, 23 rokov
26.12.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.06.98, 25 rokov
09.06.98, 25 rokov
Grigory Kuklin vs. Renat Sakhabutdinov - Vzájomné zápasy
05.08.18 | 1. kolo kval. | Grigory Kuklin | Renat Sakhabutdinov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Russia F5 | antuka |
Grigory Kuklin form & Renat Sakhabutdinov form
Grigory Kuklin - posledné zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ethan Terblanche | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 0-6, 0-2, - Grigory Kuklin - skreč | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxwell Exsted | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tao Mu | 6-1, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Zhenxiong Dong | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 6-2, 6-73, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Girona - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 5-7, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Jordi Garcia Mestre | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Diaz Ruiz | 7-60, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-3, 7-63 | detail zápasu |
Renat Sakhabutdinov - posledné zápasy
M15 Minsk - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Klimov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Nicolae Catalinoiu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Alan Bzarov | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F7 - tvrdý I. | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
26.10.15 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Pauli Partinen | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Ilya Polonskiy | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Dmitry Surchenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F19 - tvrdý | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.15 kvalifik. | vs. Stefan Frljanic | 7-65, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Jean Daniel Kehyayan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F18 - tvrdý | ||||
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Bruce Strachan | 4-6, 1-6 | detail zápasu |