ZÁPAS
31.07.20 | 1. kolo | Grigoriy Lomakin | Tobias Sonne | 6-1, 6-3 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-0 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-1 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Grigoriy Lomakin | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Tobias Sonne | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Grigoriy Lomakin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-40 | ||
1-0 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Tobias Sonne | |
Grigoriy Lomakin | 3-1 | |
4-1 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
5-2 | Tobias Sonne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
22.12.99, 24 rokov
22.12.99, 24 rokov
Grigoriy Lomakin vs. Tobias Sonne - Vzájomné zápasy
31.07.20 | 1. kolo | Grigoriy Lomakin | Tobias Sonne | 6-1, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Grigoriy Lomakin form & Tobias Sonne form
Grigoriy Lomakin - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - skreč | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Tobias Sonne - posledné zápasy
M15 Rosario - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 1-6, 1-4, - Tobias Sonne - skreč | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Michael Bolidard Ibakakomboyo-Ayessa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Paul-Antoine Brazet | 6-73, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Diego Marin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Yahir Emiliano Moheno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Xalapa - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Camilo Alvarez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Simon Serio | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Osorio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Manizales - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Martin Bosmediano Pazmino | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Ibague - antuka | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Esquici | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Fernando Jose Cachipuendo Calderon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. George Goldhoff | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-74, 1-6 | detail zápasu |