ZÁPAS
22.01.19 | kvalifik. | Alexander Pavlioutchenkov | Grigoriy Lomakin | 6-4, 7-63 | M25 Kazan | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Alexander Pavlioutchenkov | Grigoriy Lomakin | |
1. podanie % | 46/69 (67%) | 46/83 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/46 (67%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/23 (65%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 35/83 (42%) | 23/69 (33%) |
Vyhrané body celkom | 81/152 (53%) | 71/152 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 6 | 7 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alexander Pavlioutchenkov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Pavlioutchenkov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Pavlioutchenkov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Pavlioutchenkov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Pavlioutchenkov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Alexander Pavlioutchenkov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Pavlioutchenkov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Pavlioutchenkov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Pavlioutchenkov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Pavlioutchenkov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Pavlioutchenkov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Pavlioutchenkov | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexander Pavlioutchenkov vs. Grigoriy Lomakin - Vzájomné zápasy
23.04.19 | kvalifik. | Alexander Pavlioutchenkov | Grigoriy Lomakin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M25 Andijan | tvrdý |
22.01.19 | kvalifik. | Alexander Pavlioutchenkov | Grigoriy Lomakin | 6-4, 7-63 | detail zápasu | M25 Kazan | tvrdý I. |
24.07.17 | 2. kolo kval. | Alexander Pavlioutchenkov | Grigoriy Lomakin | 6-73, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Russia F4 | tvrdý |
Alexander Pavlioutchenkov form & Grigoriy Lomakin form
Alexander Pavlioutchenkov - posledné zápasy
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.19 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Timur Khabibulin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. George Tsivadze | 3-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Ruzel Fathullin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Ahmed Chaudary | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Egor Shutov | 6-3, 3-2, - Alexander Pavlioutchenkov - skreč | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
14.07.18 2. kolo kval. | vs. Dzmitry Zhyrmont | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Cacic | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Dzmitry Zhyrmont | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Grigoriy Lomakin - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - skreč | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | detail zápasu |