ZÁPAS
03.10.16 | 2. kolo kval. | Grigoriy Korobeynikov | Sergey Ksenzov | 6-3, 3-6, 6-4 | Kazakhstan F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
Uzbekist
07.09.98, 25 rokov
07.09.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
19.06.98, 25 rokov
19.06.98, 25 rokov
Grigoriy Korobeynikov vs. Sergey Ksenzov - Vzájomné zápasy
03.10.16 | 2. kolo kval. | Grigoriy Korobeynikov | Sergey Ksenzov | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Kazakhstan F7 | antuka |
Grigoriy Korobeynikov form & Sergey Ksenzov form
Grigoriy Korobeynikov - posledné zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - skreč | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu |
Sergey Ksenzov - posledné zápasy
Turkey F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Alessio De Bernardis | 6-1, 4-1, Alessio De Bernardis - skreč | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Jordi Walder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Fakih Najib | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Evan Hoyt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Podsednik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F7 - tvrdý | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Stephan Gerritsen | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F4 - tvrdý | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Petrov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F2 - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedyn | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F1 - tvrdý | ||||
14.01.18 2. kolo kval. | vs. Niklas Johansson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ukraine F5 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Bokach | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Artem Strokan | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - tvrdý | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F15 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Denys Gevel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Egypt F14 - tvrdý | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Daiki Kato | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F4 - tvrdý | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Adam Skalsky | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
30.01.17 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Michal Lusovsky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F2 - tvrdý | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Mattias Siimar | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F1 - tvrdý | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Alexandru Danes | 6-74, 4-6 | detail zápasu |