ZÁPAS
23.09.18 | 2. kolo kval. | Grigoriy Korobeynikov | Flemming Peters | 5-7, 7-65, 6-1 | Kazakhstan F8 | antuka |
ŠTATISTIKY
Grigoriy Korobeynikov | Flemming Peters | |
1. podanie % | 71/114 (62%) | 62/106 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/71 (58%) | 35/62 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/43 (42%) | 20/44 (45%) |
Vyhrané break-bally | 8/17 (47%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z returnu | 51/106 (48%) | 55/114 (48%) |
Vyhrané body celkom | 110/220 (50%) | 110/220 (50%) |
Dvojchyby | 6 | 7 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Flemming Peters | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Flemming Peters | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Grigoriy Korobeynikov | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Flemming Peters | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Grigoriy Korobeynikov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Flemming Peters | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Grigoriy Korobeynikov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Flemming Peters | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Flemming Peters | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Flemming Peters | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Flemming Peters | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Flemming Peters | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Flemming Peters | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Grigoriy Korobeynikov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Flemming Peters | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Grigoriy Korobeynikov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Flemming Peters | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Grigoriy Korobeynikov | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Flemming Peters | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Flemming Peters | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Grigoriy Korobeynikov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Grigoriy Korobeynikov | 1-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Flemming Peters | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Grigoriy Korobeynikov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Flemming Peters | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Uzbekist
07.09.98, 25 rokov
07.09.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
24.10.95, 28 rokov
11 435 $
24.10.95, 28 rokov
11 435 $
Grigoriy Korobeynikov vs. Flemming Peters - Vzájomné zápasy
23.09.18 | 2. kolo kval. | Grigoriy Korobeynikov | Flemming Peters | 5-7, 7-65, 6-1 | detail zápasu | Kazakhstan F8 | antuka |
Grigoriy Korobeynikov form & Flemming Peters form
Grigoriy Korobeynikov - posledné zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - skreč | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu |
Flemming Peters - posledné zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
24.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu |