Argentina
02.02.96, 28 rokov
16 772 $
02.02.96, 28 rokov
16 772 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
23.02.92, 32 rokov
23.02.92, 32 rokov
Gregorio Cordonnier vs. Pavle Daljev - Vzájomné zápasy
03.07.18 | kvalifik. | Gregorio Cordonnier | Pavle Daljev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Germany F6 | antuka |
Gregorio Cordonnier form & Pavle Daljev form
Gregorio Cordonnier - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Louis Tessa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.01.20 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Mohamed Alaa Gourar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Raheel Manji | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Matt Mcbride | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sebastian Eguez | 7-5, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Silberstein | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 4-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Gustav Theilgaard | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Rhys Searant | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Jacopo Gribling | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Bjorn Nareyka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Pavle Daljev - posledné zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |