Gregorio Cordonnier vs. Alexey Baryshev

Gregorio Cordonnier vs. Alexey Baryshev - Egypt F5 (Sharm El Sheikh) - porovnanie

ZÁPAS

13.02.171. kolo kval.Gregorio Cordonnier Alexey Baryshev 6-73, 6-4, 6-3 Egypt Egypt F5 tvrdý

ŠTATISTIKY

6-3

Gregorio Cordonnier
Argentina
02.02.96, 22 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.03.99, 19 rokov







Alexey Baryshev
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Gregorio Cordonnier vs. Alexey Baryshev - Vzájomné zápasy

13.02.171. kolo kval.Gregorio CordonnierAlexey Baryshev6-73, 6-4, 6-3 detail zápasuEgypt Egypt F5 tvrdý

Gregorio Cordonnier - posledné zápasy

Tunisia Tunisia F35 - tvrdý
07.10.18
2. kolo kval.
vs. David Quayle3-6, 7-61, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F20 - antuka
26.09.18
1. kolo
vs. Samuel Pointon2-6, 6-1, 3-6 prehradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Mohamed Hesham7-61, 6-1 výhradetail zápasu
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Riccardo Tavilla6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F19 - antuka
19.09.18
1. kolo
vs. Petr Hajek2-6, 4-6 prehradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Belal Abou Taleb7-5, 6-1 výhradetail zápasu
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Ali Zaghloul7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F18 - antuka
13.09.18
2. kolo
vs. Alexander Erler1-6, 4-6 prehradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Alexandros Dinopoulos6-0, 6-0 výhradetail zápasu
10.09.18
1. kolo kval.
vs. Andreja Petrovic6-2, 6-1 výhradetail zápasu
10.09.18
kvalifik.
vs. Ali Zaghloul7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Germany F7 - antuka
11.07.18
1. kolo
vs. Jakub Paul6-3, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Santiago Besada2-6, 7-62, 6-3 výhradetail zápasu
09.07.18
kvalifik.
vs. Leon Hoeveler6-2, 2-6, 6-0 výhradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Philipp Sikorski7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Germany F6 - antuka
05.07.18
2. kolo
vs. Jonathan Kanar4-6, 1-6 prehradetail zápasu
04.07.18
1. kolo
vs. Christophe Nickels6-4, 6-3 výhradetail zápasu
03.07.18
kvalifik.
vs. Pavle Daljev7-5, 6-3 výhradetail zápasu
02.07.18
2. kolo kval.
vs. Patrick Mayer (GER)6-76, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Benedikt Muller6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Portugal Portugal F3 - tvrdý
07.03.18
2. kolo kval.
vs. Carlos Eduardo Severino3-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.03.18
vs. Santiago Hinojosa2-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
06.03.18
1. kolo kval.
vs. Dominic Spicer6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F48 - antuka
18.12.17
2. kolo kval.
vs. Egor Matvievici6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.12.17
kvalifik.
vs. Patryk Krolik6-73, 7-64, 2-6 prehradetail zápasu
18.12.17
1. kolo kval.
vs. Valentin Dinca6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F47 - antuka
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Antun Vidak5-7, 2-6 prehradetail zápasu
11.12.17
1. kolo kval.
vs. Nikolaj Katic6-74, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F46 - antuka
04.12.17
1. kolo kval.
vs. Ilia Tarsunov6-1, 6-0 výhradetail zápasu
04.12.17
2. kolo kval.
vs. Alexandru Vasile Manole0-6, 3-6 prehradetail zápasu

Alexey Baryshev - posledné zápasy

Kazakhstan Kazakhstan F8 - antuka
25.09.18
1. kolo
vs. Alexander Bury4-6, 6-74 prehradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Mark Tryakshin6-3, 6-3 výhradetail zápasu
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Timur Maulenov6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F7 - antuka
17.09.18
kvalifik.
vs. Sultan Narbekov6-73, 1-6 prehradetail zápasu
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Rostislav Galfinger6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F6 - antuka
12.09.18
2. kolo
vs. Mikalai Haliak4-6, 7-5, 4-6 prehradetail zápasu
10.09.18
1. kolo
vs. Sharobiddin Abzalov6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Russia F8 - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Vladimir Polyakov3-6, 4-6 prehradetail zápasu
26.08.18
kvalifik.
vs. Andrey Budanov6-1, 6-2 výhradetail zápasu
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Igor Shrolik6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Russia F7 - antuka
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Matvey Minin3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F6 - antuka
13.08.18
1. kolo
vs. Ivan Davydov6-76, 6-2, 4-6 prehradetail zápasu
13.08.18
kvalifik.
vs. Dmitry Myagkov6-74, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Igor Timoshenko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Russia Russia F5 - antuka
08.08.18
2. kolo
vs. Kristian Lozan3-6, 0-6 prehradetail zápasu
07.08.18
1. kolo
vs. Sergey Bolotov6-4, 6-3 výhradetail zápasu
06.08.18
kvalifik.
vs. Igor Shrolik6-3, 6-3 výhradetail zápasu
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Sultan Narbekov7-5, 7-65 výhradetail zápasu
Russia Russia F4 - antuka
31.07.18
1. kolo
vs. Roman Khassanov2-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.07.18
2. kolo kval.
vs. Dmitri Marfinsky7-5, 1-2, Dmitri Marfinsky - skrečvýhradetail zápasu
30.07.18
kvalifik.
vs. Ivan Mikhaylyuk6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F3 - antuka
25.07.18
1. kolo
vs. Kristian Lozan2-6, 1-6 prehradetail zápasu
24.07.18
kvalifik.
vs. Alexandr Chepelev Alexandr Chepelev - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
23.07.18
2. kolo kval.
vs. David Georgadze4-6, 6-3, 7-64 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F2 - antuka
16.07.18
kvalifik.
vs. Vasile-Alexandru Ghilea6-3, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
16.07.18
2. kolo kval.
vs. Gabi Adrian Boitan4-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Svyatoslav Shainyan6-4, 7-62 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F1 - antuka
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Vladimir Korolev4-6, 2-6 prehradetail zápasu
07.07.18
1. kolo kval.
vs. Felipe Derdoy6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F24 - antuka
18.06.18
kvalifik.
vs. Garrett Johns6-74, 3-6 prehradetail zápasu
<