ZÁPAS
02.05.19 | 3. kolo | Gregoire Barrere | Zdenek Kolar | 6-3, 3-6, 6-3 | Bordeaux Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Gregoire Barrere | Zdenek Kolar | |
1. podanie % | 50/91 (55%) | 56/85 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/50 (68%) | 35/56 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/41 (51%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/85 (44%) | 36/91 (40%) |
Vyhrané body celkom | 92/176 (52%) | 84/176 (48%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 6 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Gregoire Barrere | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gregoire Barrere | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gregoire Barrere | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gregoire Barrere | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Zdenek Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gregoire Barrere | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gregoire Barrere | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Zdenek Kolar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gregoire Barrere | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gregoire Barrere | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Zdenek Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Gregoire Barrere | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Zdenek Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Gregoire Barrere | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Zdenek Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Gregoire Barrere | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Zdenek Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gregoire Barrere | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Zdenek Kolar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gregoire Barrere | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gregoire Barrere | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gregoire Barrere vs. Zdenek Kolar - Vzájomné zápasy
26.02.24 | 1. kolo | Gregoire Barrere | Zdenek Kolar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Lille Challenger | tvrdý I. |
18.03.21 | 2. kolo | Gregoire Barrere | Zdenek Kolar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Biella 4 | tvrdý I. |
11.01.21 | 1. kolo kval. | Gregoire Barrere | Zdenek Kolar | 7-65, 6-3 | detail zápasu | Doha | tvrdý |
02.05.19 | 3. kolo | Gregoire Barrere | Zdenek Kolar | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Bordeaux Challenger | antuka |
Gregoire Barrere form & Zdenek Kolar form
Gregoire Barrere - posledné zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Otto Virtanen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 7-5, 2-1, Hazem Naow - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-77, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tommy Paul | 2-6, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
07.11.23 2. kolo | vs. Harold Mayot | 6-72, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
29.10.23 kvalifik. | vs. Marton Fucsovics | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Yannick Hanfmann | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
07.10.23 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Maxime Cressy | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Radu Albot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 4-6, 6-4, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Zdenek Kolar - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.23 kvalifik. | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-2 | detail zápasu |