ZÁPAS
02.08.17 | 1. kolo | Gorazd Srbljak | Stefan Micov | 6-0, 6-2 | Macedonia F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Gorazd Srbljak | Stefan Micov | |
1. podanie % | 36/57 (63%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/36 (61%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/21 (62%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 30/47 (64%) | 22/57 (39%) |
Vyhrané body celkom | 65/104 (63%) | 39/104 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maced?nsko
12.08.92, 31 rokov
20 003 $
12.08.92, 31 rokov
20 003 $
Gorazd Srbljak vs. Stefan Micov - Vzájomné zápasy
13.08.18 | kvalifik. | Gorazd Srbljak | Stefan Micov | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Serbia F2 | antuka |
02.08.17 | 1. kolo | Gorazd Srbljak | Stefan Micov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Macedonia F2 | antuka |
Gorazd Srbljak form & Stefan Micov form
Gorazd Srbljak - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | detail zápasu |
Stefan Micov - posledné zápasy
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Nini Gabriel Dica | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Danic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Borjan Stefanovski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gorin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 6-77, 0-5, - Stefan Micov - skreč | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Cebic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Mihail Ivanov | 6-4, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Nemanja Malesevic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Veljko Krstic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Tim Sandkaulen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 6-3, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
26.10.21 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Giulio Colacioppo | 7-64, 6-3 | detail zápasu |